خرید بزرگ پرسپولیس و نیم ساعت بازی در لیگ دو!

لئاندرو پریرا بازیکن و ستاره پرسپولیس که با رقم بالایی خریداری شده بود. و حالا طلبکار جدید این باشگاه تهرانی است. که در این فصل فقط 32 دقیقه در لیگ 2 ژاپن به میدان رفته است. در ادامه سایت ورزشی با خرید بزرگ پرسپولیس و نیم ساعت بازی در لیگ دو! همراه شوید.

 

خرید بزرگ پرسپولیس و نیم ساعت بازی در لیگ دو!

به گزارش سایت ورزشی، در شرایطی که اسم پریرا مهاجم برزیلی فصل قبل پرسپولیس که چند ماه بعد از جدایی اش دوباره مطرح شد. او حالا یکی از جدیدترین طلبکارهای پرسپولیس شناخته می شود که بعد از حضور در فوتبال ایران هم شرایط چندان جالبی نداشت. مهاجم برزیلی در پرسپولیس در تمام مسابقات که 11 بازی انجام داد و یک گل و 2 پاس گل داشت و آمار بسیار ضعیفی از خودش بر جای گذاشت. او بعد از حضور در پرسپولیس نیز به لیگ 2 ژاپن رفت و در آنجا نیز به عنوان یک بازیکن سکونشین است. فوتبالیست برزیلی توسط گل محمدی خریداری شد. یکی از خریدهای بزرگ قرمزها لقب گرفت. سرمربی پرسپولیس به دنبال جایگزین مهاجم قبلی خودشان یعنی لوکادیا بودند و ناموفق شدند.

توهین پریرا به طرفداران پرسپولیس

پریرا بعد از حضور در تیم پرسپولیس به تیم «توچیگی» در لیگ 2 ژاپن پیوست. اما در این فصل کلا در سه بازی به مدت 32 دقیقه در میدان بوده است. در همین مدت زمان کوتاه یک گل زد. پریرا در این فصل سه بازی تیمش را از روی نیمکت تماشا کرده اما 8 بار بیرون از فهرست بوده است. حالا این بازیکن با این آمار که تازه قرارداد فصل دومش را به پرسپولیس بخشیده 143 هزار دلار از پرسپولیس طلبکار است. که شاید با جریمه 100 هزار دلاری رقمی بالغ بر 12 میلیارد تومان شود. باید ببینیم که در روزهای آینده واکنش مسئولان پرسپولیس نسبت به این موضوع چه خواهد بود؟ در ادامه سایت کامنت و نظرتان را در این زمینه بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *