شوک به سپاهان: 4 و 2 جلسه محرومیت دو بازیکن!

کمیته انضباطی AFC درباره محرومیت طولانی دوتا از بازیکنان سپاهان رای سنگین صادر کرد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. شوک به سپاهان: 4 و 2 جلسه محرومیت دو بازیکن!

شوک به سپاهان: 4 و 2 جلسه محرومیت دو بازیکن!

به گزارش سایت ورزشی، تیم فوتبال سپاهان در شرایطی امشب از ساعت 21:30 در ورزشگاه ملک عبدالعزیز آخرین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در مقابل الاتحاد عربستان برگزار می کند. یک دیدار حساس و سرنوشت ساز که برای راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی انجام می گیرد. هادی محمدی و محمد جواد حسین نژاد را به خاطر اخراج در مسابقه قبلی در اختیار ندارد. ژوزه مورایس نمی تواند از این دو بازیکن بهره ببرد. حسین نژاد پدیده فصل سپاهان در دقیقه 42 دیدار هفته 5 مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل نیروی هوایی عراق به دلیل تکل خشن روی ساق پای بازیکن حریف با کارت قرمز مستقیم از سوی عبدالرحمن جاسم داور قطری روبرو شد.

شوک به سپاهان: 4 و 2 جلسه محرومیت دو بازیکن!

در دقیقه 90 همان دیدار نیز که در ورزشگاه آزادی انجام شد. هادی محمدی با وجود حلو بودن سپاهان از لحاظ نتیجه، بی دلیل و با حرکات بچگانه وارد یک درگیری شد. و قبل از 30 ثانیه به اشتباه خود و اصرار به درگیری با سه بازیکن حریف ادامه داد. تا در نهایت به دلیل ضربه به یکی از آنها کارت قرمز گرفت. کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز بر روی این اخراج ها حساسیت خاصی دارد. و دلایل مناسب خودشان را دارند و به بررسی دقیق تخلفات انضباطی بازیکنان می پردازند.

شوک به سپاهان: 4 و 2 جلسه محرومیت دو بازیکن!

محرومیت دو بازیکن سپاهان

رای به محرومیت و جریمه مالی حسین نژاد و هادی محمدی داده است. بنابر اعلام کمیته انضباطی afc، هادی محمدی علاوه بر جریمه مالی هزار دلاری با محرومیت سنگین 4 جلسه ای مواجه شد. این میزان محرومیت تابحال برای هیچ بازیکن ایرانی در فصل جاری لیگ قهرمانان رخ داد. محمد در صورت صعود سپاهان تا جمع هشت تیم می تواند در بازی برگشت دور یک چهارم نهایی به میدان برود.

شوک به سپاهان: 4 و 2 جلسه محرومیت دو بازیکن!

محمد جواد حسین نژاد نیز ضمن اینکه 1000 دلار جریمه مالی شده است. 2 جلسه از همراهی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا محرم است. تا علاوه بر مسابقه امشب در مقابل الاتحاد در صورت صعود طلایی پوشان به دور یک هشتم نهایی نیز بازی بعدی را از دست بدهد.

mohamadnd
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *