پیامدهای انضباطی بر منچسترسیتی پس از بازی جنجالی مقابل تاتنهام

پیامدهای انضباطی بر منچسترسیتی پس از بازی جنجالی مقابل تاتنهام، شب گذشته در دیداری جذاب بین تاتنهام و منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد، این دیدار در میان جنجال‌های زیادی با تساوی 3-3 به پایان رسید. با این حال، به نظر می رسد که عواقب بعد از بازی، در درجه اول به سیتی و نه بازیکنان فردی، به ویژه ارلینگ هالند، منجر شود.

پیامدهای انضباطی بر منچسترسیتی پس از بازی جنجالی مقابل تاتنهام

بازی جنجالی

بازی هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس شاهد یک لحظه بحث برانگیز بود که خطا روی بازیکن تاتنهام باعث شد برناردو سیلوا فرصت تک به تکی را در برابر دروازه بان حریف ایجاد کند. داور به جای اجازه دادن به برتری، بازی را متوقف کرد و باعث اعتراض شدید بازیکنان سیتی شد. ارلینگ هالند به طور مشخص رهبری مخالفان را بر عهده داشت و مخالفت شدید خود را با تصمیم داور هم در زمین و هم بعداً در تونل ابراز کرد.

پیامدهای انضباطی بر منچسترسیتی پس از بازی جنجالی مقابل تاتنهام
پیامدهای انضباطی بر منچسترسیتی پس از بازی جنجالی مقابل تاتنهام

اعتراض هالند

اعتراض هالند به خارج از زمین هم کشیده شد و به فعالیت رسانه‌های اجتماعی تبدیل شد و او به داور مسابقه توهین و کنایه کرد. با کمال تعجب، گزارش هایی که نزدیک به لیگ برتر منتشر می شود. نشان می دهد که هالند با اتهامات مستقیم یا جریمه های احتمالی برای رفتار خود مواجه نخواهد شد.

برعکس، کانون توجهات به سمت منچسترسیتی به عنوان یک باشگاه معطوف شد. کمیته انضباطی لیگ برتر سیتی را احضار کرد تا درباره عملکرد بازیکنانش در حین و بعد از بازی توضیحاتی ارائه کند. به نظر می رسد تمرکز روی ناتوانی باشگاه در کنترل واکنش های بازیکنانش و رفتار جمعی آنها به سمت سایمون هوپر، داور مسابقه باشد.

هالند

علی‌رغم مخالفت‌های صوتی و حرکات تهاجمی هالند، لنز نظارتی بیشتر در جهت مدیریت رفتار تیم سیتی است. تا اینکه بازیکنان فردی را برای اقدامات انضباطی انتخاب کند. به حرف منابع مرتبط با “ورزشی”، این باشگاه ممکن است به دلیل عدم اطمینان از کنترل مناسب روی بازیکنان خود و تهدیدی که متوجه مسئولان مسابقه شد، با جریمه ها و جریمه هایی روبرو شود.

بازی تاتنهام و سیتی
بازی تاتنهام و سیتی

نتیجه

پیامدهای این اقدام انضباطی می‌تواند پیامدهای گسترده‌تری برای باشگاه‌های فوتبال داشته باشد. و بر مسئولیتی که آنها در مدیریت رفتار بازیکنان در داخل و خارج از زمین دارند، تأکید می‌کند. در ادامه شرایط، همه نگاه ها به پاسخ منچسترسیتی و تصمیم کمیته انضباطی لیگ برتر در خصوص پاسخگویی باشگاه در این قسمت جنجالی باقی ماند.

Pooria
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *