سروش رفیعی و همسرش

سروش رفیعی بازیکن فوق العاده باشگاه پرسپولیس متولد 4 فروردین ماه 1369 در شهر شیراز می باشد. بازیکن خوش تیپ و خوش سیما که عملکرد بی نظیری در باشگاه قرمزها داشت. در این مطلب از سایت ورزشی به بررسی زندگی شخصی او می پردازیم. در ادامه با سروش رفیعی و همسرش در خدمتتان هستیم.

سروش رفیعی و همسرش

سروش رفیعی و جنجال ها:

اسم رفیعی بیشتر در جریان کارت جعلی معافیت سربازی مورد توجه قرار گرفت. مدتی در تراکتورسازی سربازی خود را گذراند و به پرسپولیس آمد. سپس در لیگ قطر مشغول شد و در تیم سپاهان نیز توپ می زد. اما در اوایل فصل قبل به باشگاه پرسپولیس آمد و توانست سه جام بدست آورد. اسم سروش در یکی از جنجالی ترین پرونده های فساد در فوتبال ایران در اوج دوران فوتبالی اش به حاشیه کشیده شد. در این پرونده کارت پایان خدمت برخی از بازیکنان فوتبال نیز باطل شد.

سروش رفیعی و همسرش

شروع جنجال ها:

در اردیبهشت سال 1393 یک باند تبهکار دستگیر شد. اعضای باند در بخشی از اعترافات خود بیان نمودند که با تیم ها و فوتبالیست های مشهور در زمینه جعل کارت پایان خدمت همکاری داشتند. با اعتراف های تبهکاران جعل کارت پایان خدمت، سازمان نظام وظیفه دوباره مدارک و مستندات تمام فوتبالیست ها را بازبینی کرد. با این اتفاق خیلی ها اعتقاد داشتند که سروش رفیعی بی تقصیر است و پیگیر کارهایش شد تا ثابت کند کارت معافیت از خدمتش جعلی نیست و پدرش واقعا بیمار است.

 

سروش رفیعی و همسرش

سروش رفیعی و همسرش

سروش رفیعی در فروردین ماه 1400 در روز تولد 30 سالگی اش با فرناز امیری ازدواج کرد. او فعالیت ورزشی خودش را با تیم فجر شهید سپاسی شیراز آغاز نمود و با کمک این تیم توانست رتبه خودش را در لیگ برتر فوتبال کشور در سال 90 – 91 افزایش دهد. فرناز امیری همسر سروش در تاریخ 4 فروردین ماه 1399 نامزد کرد و فرناز مهماندار هواپیما است که در آنجا توسط شخصی دیگر با سروش آشنا می شود. فرناز خانم همسر سروش 18 سال کانادا زندگی کرده است. او یک خواهر بزرگتر از خودش نیز دارد. زندگی شخصی سروش رفیعی فوتبالیست باشگاه پرسپولیس و همسرش مورد توجه رسانه های مختلف قرار دارد.

سروش رفیعی و همسرش

 

دختر سروش رفیعی

همچنین در سال 1400 آنها جشن تعیین جنسیت برگزار کردند و فرزند آنها دختر بود که الان سه ساله می باشد. سروش و فرناز هردو چهره جذابی دارند و فرزند آنها نیز یک دختر کوچولوی خوشکل و بامزه است.

سروش رفیعی و دخترش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *