انگیزه رونالدو

انگیزه رونالدو : پس از دریافت پنجمین توپ طلای خود در مراسمی در برج ایفل در پاریس، کریستیانو رونالدو با بازیکن سابق دیوید ژینولا، که ریاست مراسم جشن فرانس فوتبال را برعهده داشت، مصاحبه کرد: “این افتخار است که این جایزه را در چنین شرایط فوق العاده ای دریافت کنم. تنظیمات. من واقعاً از این مراسم لذت بردم و کاملاً هیجان زده هستم. این یک افتخار واقعی است. وقتی بچه بودم، هرگز انتظار نداشتم که یک توپ طلا بگیرم، پس فقط تصور کنید که پنج توپ طلا داشته باشم… از زمانی که اولین توپ را بردم، سخت کار کرده ام و برای بهتر شدن خودم جنگیده ام. کسب عناوین با باشگاه و تیم ملی من البته کمک کرده است.

من در رئال مادرید خوشحالم و می خواهم در این باشگاه بمانم و اگر بتوانم فوتبالم را در اینجا به پایان برسانم. من هنوز هر روز انگیزه دارم. امیدوارم بتوانم چند سال دیگر در بالاترین سطح بازی کنم و رقابت من با مسی ادامه داشته باشد. او به بهترین کار ممکن برای تیمش ادامه خواهد داد و خواهیم دید که چه کسی در صدر خواهد بود. من امسال فصل را خوب شروع کردم، احساس خوبی دارم و خواهیم دید که در پایان سال چه چیزی را می توانیم ببریم. نیمار این بار در جایگاه سوم قرار دارد زیرا استعداد و پتانسیل واقعی دارد و من مطمئن هستم که در آینده شانس بردن این جایزه را خواهد داشت.

انگیزه رونالدو
انگیزه رونالدو

انگیزه

“من اهداف خودم را تعیین کردم. من برای بهتر شدن خودم تلاش می کنم و همیشه می خواهم برنده شوم. شما باید برای آن بجنگید، انگیزه من هنوز بسیار دست نخورده است. وقتی از خواب بیدار می شوم، هنوز برای رسیدن به تمرین انگیزه دارم و این بهترین چیز در جهان است. صادقانه بگویم، همه چیز می تواند خیلی سریع تغییر کند و انگیزه ممکن است تغییر کند. من هنوز برای آن آماده نیستم، و نمی خواهم این اتفاق بیفتد، اما روز آن فرا خواهد رسید. به این موضوع فکر نمی‌کنم، زیرا از این لحظه فوق‌العاده لذت می‌برم، احساس می‌کنم عالی، با انگیزه و از نظر بدنی قوی هستم.

توپ طلای بعدی

رونالدو یا مسی بعدی وجود ندارند. هر بازیکنی سبک خاص خود را دارد. بازیکنان زیادی هستند که پتانسیل کسب آن را دارند. اگرچه این کافی نیست، باید حرفه ای باشید، نمونه های زیادی از آن وجود دارد. شما باید چیزهای بزرگ را در زمان مناسب به دست آورید و کمی شانس داشته باشید. استعداد و پتانسیل چیزی برای شما به ارمغان نمی آورد.

یادگیری

همیشه چیزی برای آموختن از مربیان وجود دارد. کار کردن با همه آنها برایم لذت بخش بود. این یک تجربه باورنکردنی بود و من می خواهم از آنها به خاطر پیام هایشان در طول جشن تشکر کنم. از همه بازیکنان سابق که اینجا هستند، از خانواده و دوستانم، رئیس جمهور و همه تشکر می کنم. این به من انگیزه می دهد که به حرفه ام ادامه دهم و سخت تلاش کنم تا بهترین باشم. به عنوان یک بازیکن، شما به یک رهبر نیاز دارید و آن مربی است. شما باید احترام بگذارید. مربیان همیشه برای من الگو بوده و دلیل برنده شدن ما بوده اند.

انگیزه رونالدو
انگیزه رونالدو

آغازها

از زمانی که 14، 15 یا 16 ساله بودم، می دانستم که با بچه های دیگر فرق دارم. من کارها را متفاوت انجام دادم. زمانی که در کنار بازیکنانی مانند گیگز، کین و فردیناند بازی کردم، متوجه شدم که بازیکن خوبی در منچستریونایتد هستم. من با استعداد بودم. ذهنیت انگلیسی متفاوت است و مردم آنجا واقعاً به من کمک کردند تا به آنچه امروز هستم تبدیل شوم. باید از همه هم تیمی هایم در منچستر تشکر کنم.

محیط اطراف

خانواده ام برای من مهم هستند زیرا به من ثبات می دهند.یک خانواده باورنکردنی، فرزندان فوق العاده، دوستان خوب و یک دوست دختر عالی دارم. من نمی توانم هم تیمی هایم، تیمم را فراموش کنم. من یک مرد مغرور هستم که خیلی خوش شانس است که افراد خوب زیادی در اطرافش دارم.  توسط افراد وفادار احاطه شده ام.

Hesam
5 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *