استارت استقلال و نکونام برای جدال سخت لیگ برتر

تیم استقلال تهران به دلیل بازی های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی همانند بقیه باشگاه های لیگ برتری در استراحت به سر می برد. اما زمان از سرگیری تمرینات این تیم برای روزهای آینده مشخص شده است. در ادامه سایت ورزشی با استارت استقلال و نکونام برای جدال سخت لیگ برتر همراه شوید.

 

زمان از سرگیری تمرینات تیم فوتبال استقلال مشخص شد.

به گزارش سایت ورزشی، تیم فوتبال استقلال تهران با توجه به تعطیلی مسابقات لیگ برتر روز قبل به مصاف تیم دسته اولی مسجد سلیمان رفت. و با تک گل کوین یامگا در این مسابقه تدارکاتی به پیروزی دست یافت. استقلالی ها بر مبنای دستورات باشگاه این هفته استراحت کردند. اما از فردا برنامه های تیمی برای مسابقه هفته یازدهم شروع می شود. استقلال در این فصل شروع خوبی داشت. آنها توانستند یک بازی بدون عیب و نقص ارائه دهند. و یکی از تیم های امیدوار به قهرمانی در لیگ امسال است. جواد نکونام در این فصل یک بازیکن قدرتمند از لالیگا اسپانیا در اختیار گرفته است.
زبیر نیک نفس و پیمان بابایی قبل از اینکه به دلیل مصدومیت از میادین مسابقات دور بودند، در چند روز اخیر در کنار بقیه نفرات تیم به تمرین پرداختند. در صورت صلاحدید کادرفنی می توانند در مسابقه این هفته باشگاه کمک نمایند. محمد حسین مرادمند یکی دیگر از بازیکنان مصدوم باشگاه آبی ها است که در این بازی حضور نخواهد داشت. در حال حاضر پیش بینی می شود که این بازیکن حدودا 3 هفته دیگر به مستطیل سبز بر میگردد. تیم فوتبال استقلال روز شنبه ۴ آذر مهمان ذوب آهن در اصفهان خواهد بود و آبی‌ها در صورت پیروزی مقابل تیم دوم جدول، می‌توانند جایگاه خود را در صدر محکمتر کنند. به نظر شما آیا استقلال جواد نکونام می تواند تیم ذوب آهن را در یک دیدار حساس لیگ برتری شکست دهد؟
mohamadnd
20 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *