چرا ستاره پرسپولیسی، استقلالی شد؟

یکی از بازیگران مطرح پرسپولیسی که در تمرینات استقلال حضور پیدا کرد. و تبدیل به خبر ترند و جنجالی شد. مهران غفوریان بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در سال های اخیر همیشه طرفدار قرمزها بوده است. ظاهرا در تمرینات آبی ها مشاهده شد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید تا بدانید چرا ستاره پرسپولیسی، استقلالی شد؟

چرا ستاره پرسپولیسی، استقلالی شد؟

به گزارش سایت ورزشی، صبح یکشنبه اخباری در فضای مجازی درج شد. مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون در تمرینات استقلال حضور داشت. اما واقعیت امر این خبر اصلا درست نبود و او سر تمرین استقلال حضور نیافت. یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه بیان داشت: غفوریان برای همه ما قابل احترام است و امیدوار هستیم در تمام مراحل زندگی اش موفق باشد.

بازگشت ستاره محبوب به استقلال

آیا مهران واقعا در تمرینات استقلال حضور یافت؟

اما واقعیت اینجاست که ایشان روز شنبه در حال برگزاری تمرین و بازی دوستانه استقلال در مقابل نفت مسجد سلیمان در جمع بازیکنان و کادر فنی حضور پیدا نکرد. البته عنوان شد که این خبر ابتدا در برخی کانال ها و خبرگزاری ها درج شد. عنوان خبر و متن آن کاملا اشتباه قرار داده شده است. برخی افراد این بازیگر را با یک شخص دیگر اشتباه گرفته اند. آن شخص آقای حمیداوی از اعضای پزشکی فولاد بود که دوستی دیرینه با جواد نکونام دارد. نکونام و ایشان از زمان حضور در تیم ملی همدیگر را می شناختند. ایشان برای ملاقات با سرمربی استقلال به کمپ آمد و همه او را به دلیل شباهت با مهران غفوریان اشتباه گرفتند.

چرا ستاره پرسپولیسی، استقلالی شد؟

حتی در یک برهه غفوریان و انصاریان دو دوست صمیمی همدیگر بودند. همین باعث شد تا انصاریان در یک قسمت زیر آسمان شهر حضور پیدا کند. مهران عشق پرسپولیس دارد. و حتی گاهی اوقات شب های قبل از بازی برای ملاقات با بازیکنان این تیم به اردوی پرسپولیسی ها سر می زند. البته این بازیگر در بین فوتبالیست های استقلال نیز رفقای صمیمی دارد. فوتبالیست هایی نظیر علیرضا نیکبخت واحدی که کل کل های زیادی را با کامبیز دیرباز و بقیه افراد داشته اند. رقابت مهران و علی انصاریان در اواخر دهه 70 و 80 سوژه جذاب رسانه ها بود و در کنار همدیگر عکس های زیادی ثبت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *