بیانیه ها در فوتبال ایران
بیانیه ها در فوتبال ایران
بیانیه ها در فوتبال ایران

جوابیه مهم سازمان لیگ به حملات رقبای پرسپولیس

طبق گزارش ورزشی بیانیه سازمان لیگ: «انتخاب ورزشگاه آزادی، درخواست باشگاه پیکان بود و با موافقت مدیرعامل استقلال انجام شد.»

ساعتی بعد از اینکه دیدار پیکان – پرسپولیس به ورزشگاه آزادی منتقل شد و این تصمیم به شدت مورد اعتراض مدیر تیم استقلال، بیژن طاهری، قرار گرفت، سازمان لیگ در بیانیه مهم پاسخ اتهامات مدیران و هواداران استقلال را داد.

در این بیانیه آمده که مدیران عامل پرسپولیس و استقلال با برگزاری این دیدار در ورزشگاه آزادی موافقت کرده بودند و به همین دلیل، اظهارات مدیر تیم استقلال و اعضای کادر فنی این تیم، «خارج از عرف» است.

در این بیانیه آمده که باشگاه پیکان تقاضای برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی را داده بود که دلیل این تصمیم نیز اعلام آمادگی برای حضور تماشاگران بود.

بیانیه مهم سازمان لیگ را در ادامه می‌خوانید:

انتخاب ورزشگاه آزادی جهت برگزاری مسابقه دو تیم پیکان تهران و پرسپولیس در هفته بیست و هشتم لیگ برتر با تقاضای باشگاه پیکان و موافقت مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صورت پذیرفت که دلیل اصلی اتخاذ چنین تصمیمی، اعلام آمادگی باشگاه پیکان برای حضور تماشاگر در این مسابقه بود.

با توجه به نبود زیر ساخت مناسب ورزشگاه دستگردی، باشگاه پیکان از سازمان لیگ تقاضای برگزاری دیدار را در ورزشگاهی دیگر با ظرفیت پذیرش تماشاگر را کرد و طی جلسه امروز صبح پنجشنبه مورخ ۱۴ اردیبهشت این تقاضا مورد قبول مدیران عامل باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و کمیته مسابقات قرار گرفت ولی متاسفانه با وجود موافقت مدیرعامل باشگاه استقلال با این تصمیم، بعضی از اعضای کادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال باشگاه، در مصاحبه‌هایی با ادبیاتی زننده و به کارگیری الفاظی خارج از عرف و اخلاق به مقامات رسمی مسابقات بی‌احترامی کرده و حاشیه‌هایی را به وجود آوردند.

قطعا سازمان لیگ در چارچوب قوانین و مقررات، این مصاحبه‌ها را که در آن مطالبی غیر واقع به جهت تحریک و تحریف افکار عمومی جامعه فوتبال و ایجاد حاشیه بیان شده پيگيري خواهد کرد و به طور مستند و مستدل این مسائل را به کمیته اخلاق گزارش و پيگيري می‌کند.

سازمان لیگ منطبق با ضوابط و مقررات با رعایت عدالت برای کلیه باشگاه‌ها عمل می‌نماید و تحت تاثیر مسایل حاشیه‌ای قرار نخواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *