سیامک نعمتی در پرسپولیس

یکی از بازیکنانی که در مسابقه پیکان از لیست تیم خط خورد سیامک نعمتی در پرسپولیس بود. نعمتی یکی از بازیکنان خوب باشگاه که در هفته های اخیر ظاهرا یحیی گل محمدی اعتقاد زیادی به حضورش ندارد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس تهران:

به گزارش سایت ورزشی ، تیم های پیکان و پرسپولیس از ساعت 18 شنبه روبروی هم قرار گرفتند و این دیدار با نتیجه 0-1 به نفع سرخ پوشان به پایان رسید. جمعیتی حدود 3 هزار نفر در استادیوم آزادی برای تماشای این مسابقه حضور داشتند. در تیم پیکان شرزود تیمروف بازیکن سابق پرسپولیس حضور داشت توسط تماشاچی ها تشویق شد. با اینکه گفته شد کامیابی نیا و گولسیانی این مسابقه را به دلیل مصدومیت از دست دادند. اما نام این دو فوتبالیست در لیست بازیکنان ذخیره قرمزپوشان قرار داشت. یحیی گل محمدی نام سیامک نعمتی بازیکن تیم پرسپولیس را از لیست این تیم برای بازی با پیکان خارج نمود.

سیامک نعمتی در پرسپولیس

سیامک نعمتی در پرسپولیس

سیامک نعمتی در بازی امشب پیکان و پرسپولیس بازهم در لیست 20 نفره تیمش قرار نداشت. ظاهرا یحیی گل محمدی کلا قید او را برای این فصل زده است. البته سرمربی پرسپولیس هیچ دشمنی و خصومتی با شخص هافبک تیمش ندارد، بلکه او را به دلیل حواشی در بیرون فوتبال از تیمش کنار گذاشت. یحیی برای فصل آینده تاکید کرد که هیچ تمایلی برای حفظ سیامک ندارد و بهتر است او را به تیم دیگر راهی کنیم. در نیم فصل نیز یحیی این خواسته را داشته است. اما نعمتی چون تحت قرارداد با پرسپولیسی ها داشت و دستمزد خوبی هم می گرفت، تصمیم گیرنده خودش بود که در جمع قرمزها بماند و حالا حتی به قیمت اینکه در هفته های پایانی سکونشین باشد.

 

سیامک نعمتی در پرسپولیس

پشت پرده خط خوردن‌های متوالی سیامک نعمتی

سیامک نعمتی در گذشته جزو مهره های کلیدی تیم یحیی گل محمدی بوده است. او از باتجربه ترین بازیکنان تیم محسوب می شود که در سال های اخیر در همه موفقیت های تیمش حضور پررنگ داشت. نعمتی در این فصل سرنوشتش کاملا فرق کرد و سال عجیبی داشت. سیامک یک روز جزو بازیکن محبوب یحیی بود. و حالا توسط گل محمدی در لیست مازاد نیم فصل قرار گرفته است. اما او راضی به جدایی از تیم محبوبش نشد. سیامک در نیم فصل تا آستانه جدایی از پرسپولیس هم پیش رفت، ولی در نهایت ماندنی شد و توانست اعتماد گل محمدی را دوباره جلب کند.

نعمتی در بازی جام حذفی در برابر سپاهان گل زده است. در بیشتر بازی های لیگ نیز نیمکت نشین بوده است. حالا در چند هفته باقی مانده در لیست 20 نفره بازیکنان پرسپولیس نیز قرار نگرفته و باید بازی ها را از داخل خانه تماشا کند. ظاهرا یحیی اصلا از تمرین کردن نعمتی راضی نیست و این بازیکن با چندین پست در برنامه های تاکتیکی یحیی جایی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *