طارمی در لیست فروش پورتو

آیا طارمی در لیست فروش پورتو قرار گرفته است؟ طارمی چه زمانی فوتبال را شروع کرد؟

طبق گزارش ورزشی: نشریه ی پرتغالی”آبولا” گفته است باشگاه پورتو قصد فروش چندین بازیکنان تیم اش را دارد، تا قبل از اتمام قراردادش سودی برای باشگاه توانسته باشد نگه دارد و بتواند برای فصل بعدی بازیکنان جدیدی به تیم بیاورد.

یکی از بازیکنانی که پورتو قصد فروش او را دارد بازیکن تیم ملی ایرانی، کسی جز مهدی طارمی بهترین گلزن لیگ برتر پرتغال نیست؛ تا قرارداد او یک سال باقی مانده است.

طارمی در لیست فروش پورتو
طارمی در لیست فروش پورتو

قیمت پیشنهادی پورتو برای این مهاجم 30 ساله ایرانی، 20 میلیون یورو است. او این قیمت را برای طارمی گذاشته است تا طارمی بتواند در تابسان پا پیش بگذارد. ستاره ایرانی در 3 فصل گذشته برای پورتو درخشید و هفته جاری با اژدها قهرمان جام جذفی شد.

یکی از مشتریان اصلی مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو باشگاه الهلال عربستان به شمار می آید. البته گفته می شود باشگاه سویا اسپانیا هم در کنار مارسی به جذب طارمی علاقه مند است.

آغاز فوتبال طارمی

مهدی طارمی متولد 27 تیر 1371 در بوشهر، فوتبال خود را در لیگ برتر ایران با بازی در باشگاه های مختلف از جمله پرسپولیس، استقلال خوزستان و سایپا آغاز کرد. بازی‌های استثنایی او توجه هواداران و طلایه‌داران را به خود جلب کرد و منجر به انتقال به الغرافه در لیگ ستارگان قطر در سال 2017 شد. طارمی در طول مدت حضورش در قطر، با زدن 48 گل در 64 بازی، قدرت ضربه‌ای خود را به نمایش گذاشت و خود را به عنوان یکی از پرکارترین مهاجمان لیگ معرفی کرد.

تاثیر طارمی در خیابان ریو

در سال 2020، طارمی انتقال قابل توجهی به ریو آوه، یک باشگاه پرتغالی در لیگ برتر انجام داد. طارمی در دوران حضورش در ریو آوه بود که واقعاً توجه دنیای فوتبال را به خود جلب کرد. او توانایی های خود را به عنوان یک تمام کننده بالینی به نمایش گذاشت و در 38 بازی در تمام رقابت ها 21 گل به ثمر رساند. مهارت، اراده و چابکی طارمی در زمین باعث شد تا او به سرعت به عنوان یکی از خطرناک ترین مهاجمان لیگ شناخته شود.

پیوستن به اف سی پورتو

پس از حضور موفق او در ریو آوه، عملکرد فوق العاده طارمی مورد توجه اف سی پورتو، یکی از موفق ترین و معتبرترین باشگاه های فوتبال پرتغال قرار گرفت. در آگوست 2020، پورتو با امضای قراردادی چهار ساله، خدمات مهاجم ایرانی را تضمین کرد. انتقال طارمی به پورتو نه تنها نشان دهنده یک گام رو به جلو در دوران حرفه ای او بود، بلکه تعهد باشگاه برای تقویت گزینه های هجومی خود را نیز برجسته کرد.

sajjad
7 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *