همسر دوم فرهاد مجیدی کیست؟

فرهاد مجیدی بازیکن و سرمربی سابق استقلال تهران از خانواده ای مازندرانی متولد ساکن تهران بدنیا آمده است. مجیدی ازدواج های جنجالی و متعددی داشت و زندگی اش پر از حاشیه بود و همیشه جنجال پیرامون این مرد فراوان است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا بدانید همسر دوم فرهاد مجیدی کیست؟

 

زندگی شخصی فرهاد مجیدی:

فرهاد مجیدی بازیکن سابق استقلال تهران اصالتا اهل قادیکلا مازندران می باشد و در شهر تهران چشم به جهان گشود. مجیدی یک برادر و دو خواهر دارد و غیر از فرهاد، فرزاد برادرش نیز فوتبال بازی می کرد. همسر فرهاد مجیدی یعنی زن اولش فرناز مومنی دارای دو فرزند بنام های تیام و امیر بردیا است.

همسر دوم فرهاد مجیدی کیست؟

همانند بقیه فوتبالیست ها از دوران بچگی به فوتبال علاقه زیادی داشت و به طور جدی بازی خودش را از رده جوانان آغاز کرد و اولین دیدار وی با تیم پارچین بود و سپس با تیم های کشاورز و بهمن بازی کرد. در سن 20 سالگی به استقلال پیوست. در تیم های باشگاهی راپیدوین اتریش و العین امارات  و بهمن کرج و الوصل امارات. و الغزافه قطر و الاهلی امارات و النصر امارات نیز توپ زده است.

 

فرناز مومنی همسر اول فرهاد مجیدی

او اولین بار با فرناز مومنی ازدواج کرد و دارای دو فرزند پسر و دختر می باشد. ازدواج آنها دیری نپایید و بعد از چند سال از همدیگر جدا شدند. فرهاد از این رابطه دو فرزند دارد. زندگی آنها به دلیل اختلافات به طلاق منجر شد. سپس فرهاد دومین بار در سال 1390 ازدواج نمود.

همسر دوم فرهاد مجیدی کیست؟

همسر دوم فرهاد مجیدی کیست؟

فرهاد خان بعد از پیوستن به تیم الغرافه با یک خانم ازدواج کرد و عکسی از آنها در رسانه ها منتشر نشد. مجیدی بعد از سال ها زندگی با فرناز مومنی به طلاق ختم شد. او برای دومین بار بعد از حضور در تیم الغراقه قطر در سال 1390 ازدواج کرد. حتی اسم زن دومش نیز در سایت ها و اینترنت موجود نمی باشد.

همسر دوم فرهاد مجیدی کیست؟

زندگی شخصی کاپیتان استقلال مملو از علاقه به تیام و امیربردیاست فرهاد به خاطر عشق به فرزندانش، گاهی تمرینات را زودتر تمام می کرد و پس از بازی ها نیز زودتر از دیگران، کمپ را ترک م می کرد تا وقت زیادی برای تربیت فرزندان خود داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *