جدایی طارمی از پورتو قطعی شد!

مهدی طارمی یکی از بهترین لژیونرهای سال های اخیر فوتبال ایران است. که توانسته با پورتو به بقیه تیم های مطرح اروپایی شناسانده شود. خبرهای علاقه تیم های بزرگ برای جذب مهدی، باعث شد حتی پینتو داکاستا رئیس باشگاه پورتو نیز درباره او صحبت نماید. در ادامه سایت ورزشی با جدایی طارمی از پورتو قطعی شد! همراه شوید.

جدایی طارمی از پورتو قطعی شد!

جدایی طارمی از پورتو قطعی شد!

به گزارش سایت ورزشی، قرارداد فعلی مهدی طارمی با پورتو در تابستان آینده به اتمام می رسد. بر اساس خبرهای منتشر شده خیلی ضعیف است. که این بازیکن بوشهری تمدید قرارداد انجام دهد. داستان مهاجم ایرانی پورتو بعد از سالها در لیگ پرتغال به اتمام می رسد. از تابستان سال قبل تیم های زیادی علاقه مند به جذب بازیکن مهاجم ایرانی شده اند. حتی پیشنهادهایی نیز به مدیربرنامه های مهدی می رسید. یکی از جدی ترین موارد تیم میلان ایتالیا بود. که تا آستانه انجام انتقال هم پیش رفت. اما توافق بهم خورد و طارمی در تیم پورتو باقی مانده است. با توجه به اینکه باشگاه پورتو علاقه ندارد که مهاجم گلزن خود را رایگان از دست دهد. ژانویه 2024 بهترین فرصت برای بررسی پیشنهادات است. و مناسب ترین پیشنهاد برای این بازیکن را قبول خواهد کرد.

طارمی در لیست خرید منچستریونایتد

جدایی طارمی از پورتو قطعی شد!

پینتو داکاستا، رئیس باشگاه پورتو در مصاحبه‌ای به وضعیت طارمی در باشگاه و احتمال ماندن او در پورتو واکنش نشان داد.

«باید واقع‌بین باشیم. طارمی از باشگاه‌های دیگر پیشنهاداتی به ارزش ۱۰ میلیون یورو دارد. ما نمی‌توانیم با این پیشنهادات رقابت کنیم. و توان دادن این مبلغ را به او نداریم. بیایید به من ده میلیون و بقیه مخارج او را بدهید. و من قراردادش را تمدید می‌کنم. او در تابستان هم پیشنهاداتی داشت. از میلان هم پیشنهاد داشت. آنها در تابستان پیشنهاد مسخره‌ای دادند که حتی ارزش صحبت کردن هم نداشت و به مبلغ درخواستی ما نزدیک نبود.»

mohamadnd
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *