تکلیف کامران قاسمپور مشخص شد

تکلیف کامران قاسمپور مشخص شد.در اطلاعیه ای که بی صبرانه از سوی سایت رسمی فدراسیون کشتی مورد انتظار بود. سرانجام ماموریت کامران قاسم قارپور در عرصه کشتی مشخص شد و او قصد دارد در وزن چالش برانگیز 97 کیلوگرم به عنوان نایب قهرمانی تیم ملی دست یابد.

تکلیف کامران قاسمپور مشخص شد

اخبار خبرگزاری خبرآنلاین

تکلیف کامران قاسمپور مشخص شد
تکلیف کامران قاسمپور مشخص شد

از حرکت راهبردی کامران قاسم پور خبر می دهد. این کشتی گیر ممتاز که دارای دو مدال طلا در وزن 92 کیلوگرم است. امسال برای سفر به صربستان آماده شده است تا سومین مدال طلای قابل توجه در این دسته را کسب کند.

در بحبوحه گمانه زنی ها مبنی بر احتمال تغییر وزن کامران قاسم پور و احتمال انتقال او به دسته 86 کیلوگرم. امروز عزم سرنوشت ساز این کشتی گیر گرانقدر است.

چرخه انتخابی رسمی
چرخه انتخابی رسمی

 

که در سایت فدراسیون کشتی قاسم پور مشخص شد. او را به عنوان کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم معرفی می کند. ضمن اینکه حتی در صورت عدم کسب مقام نایب قهرمانی تیم ملی در دسته 92 کیلوگرم. شرایط حضور وی در مسابقات جهانی اوزان غیرالمپیکی با شرایط خاص فراهم شد.

به نظر می رسد کامران قاسم پور سفر خود را از مسابقات قهرمانی کشور آغاز می کند و در رقابت های قهرمانی کشور در وزن 97 کیلوگرم به مصاف دیگر مدعیان سرسخت می رود. مسیر او مستلزم تثبیت موقعیت دونده تیم ملی در المپیک است، شاهکاری که مستلزم حضور قبلی و پیروزی در نبردهای قهرمانی است.

علاوه بر این

علاوه بر این
علاوه بر این

 

در حالی که ممکن است کامران قاسم پور بلافاصله به عنوان دونده تیم ملی در وزن 97 کیلوگرم انتخاب نشود، فرصتی برای او باز است. او می‌توانست در مسابقه‌ای شرکت کند – چه از طریق ورود به مسابقات یا یک مسابقه انتخابی – با نفر برتر در دسته 92 کیلوگرم، قهرمان ملی حاکم در آن کلاس وزنی.

این موضوع زمینه

را برای روایتی جذاب فراهم می کند، زیرا کامران قاسم پور در صحنه سخت و رقابتی حرکت می کند و برای پیروزی و شناخت در حوزه کشتی رقابت می کند. در حالی که او برای دستیابی به افتخار در کلاس وزن 97 کیلوگرم آماده می شود. طرفداران مشتاقانه منتظر هستند که شاهد فصل های در حال آشکار شدن سفر کشتی او باشند.

Hesam
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *