لحظات وحشتناک برای همسر لیونل مسی

یک اتفاق وحشتناک برای همسر مسی رخ داد و یک بار دیگر سوپرمارکت خانوادگی آنتونلا مورد حمله مسلحانه قرار گرفت. در ادامه سایت ورزشی با لحظات وحشتناک برای همسر لیونل مسی همراه شوید.

لحظات وحشتناک برای همسر لیونل مسی

به گزارش سایت ورزشی، سوپرمارکت خانوادگی همسر لیونل مسی بار دیگر مورد سرقت قرار گرفت. حمله ای به آگوستینا اسکالیا پسر عموی آنتونلا که کارمند سوپرمارکت خانوادگی آنهاست رخ داد و آنها با یک شورلت اونیکس مشکی برای واریز مبلغ پول به سمت بانک حرکت می کردند. بعد از فاصله چند متری از سپورمارکت متعلق به خانواده همسر مسی، یک خودرو سفید رنگ با شیه های رنگی به موازات خودروی آنها حرکت کرد و تلاش نمود اسکالیا را تعقیب نماید. پسر عموی آنتونلا زمانی متوجه این موضوع شد که در حال شتاب گیری برای فرار با خودروی دیگر برخورد نمود. سپس یکی از دزدان با شلیک گلوله به شیشه عقب خودرو مشکی رنگ، ماشین آنها را توقف کرد. در این لحظه دو نفر با ماشین سفید رنگ پیاده شده و شیشه های آنها را شکستند و کیف های حاوی پول را دزدیدند.

لحظات وحشتناک برای همسر لیونل مسی

داریو سانتاماریا رئیس پلیس امنیت روزاریو در مصاحبه تلویزیونی بیان داشت: «آنها برای واریز پول از سوپرمارکت خارج شدند. و پس از عبور از کمتر از ۱۰ بلوک، این خودرو به آنها نزدیک شد. بنابراین آنها شیشه را شکستند و با پول‌ها رفتند. ما در حال انجام بازجویی هستیم تا بفهمیم چه کسی از انتقال این مبلغ مطلع بوده است.» پلیس اعتقاد دارد که این یک اتفاق تصادفی نیست و سارقان می دانند که دنبال چه بودند. به همین خاطر خانواده و بقیه کارکنان سوپرمارکت بازجویی شدند.

این دومین حادثه برای خانواده همسر مسی به حساب می آید. قبلا نیز در ماه مارس فروشگاه فیلم تیراندازی را ضبط نمود و این سارق پیام تهدید آمیز به ستاره فوتبال ارسال نمود و گفت: «مسی، ما منتظر تو هستیم. شهردار روزاریو، پابلو، یک فروشنده مواد مخدر است. او از شما مراقبت نخواهد کرد!» در آن اتفاق ۱۴ گلوله به سمت جلوی سوپرمارکت شلیک شد و در حال حاضر پرونده آن نیز همچنان در دست بررسی است.

واکنش معنادار آنتونلا به شایعه جدایی از مسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *