تصادف وحشتناک ماریو بالوتلی

ماریو بالوتلی ستاره اسبق تیم منچستر سیتی در یک تصادف وحشتناک با خودروی آئودی خودش قرار گرفت و ماشین را به دیوار کوبید و اما صدمه ای به خودش وارد نشده است. در ادامه سایت ورزشی با تصادف وحشتناک ماریو بالوتلی همراه شوید.

 

تصادف وحشتناک ماریو بالوتلی

به گزارش سایت ورزشی، ماریو بالوتلی به دلیل برخورد و تصادف شدید با خودروی آوئدی 100 هزار پوندی خودش با دیوار آسیب جدی ندیده است. تصادفی که در ساعت 20:30 دقیقه روز پنج شنبه در برشا ایتالیا زادگاه او رخ داده است. به گزارش روزنامه های ایتالیایی فاتو کوتیدیانو، ستاره اسبق لیورپول نتوانست کنترل ماشین آئودی Q۸ بدست آورد و آن را به دیوار کوبید. این ضربه باعث شد تا کیسه های هوا باز شده و اورژانس به سرعت در محل حادثه ظاهر شود. ماریو موفق شد سریعا از اتومبیل خودش خارج شود. سپس روی زمین دراز کشید و تحت مداوای امدادگرها قرار گرفت. مهاجم 33 ساله سابق من سیتی بعد از تصادف از انجام تست تنفسی خودداری کرد و پلیس نیز گواهینامه رانندگی او را ضبط نمود.

انوک باروآه برادر ماریو به صحنه رسید و بالوتلی را به خانه برد. این بازیکن حالا در تیم آدانا دمیر اسپور ترکیه بازی می کند. و در این هفته به خانه خودش در ایتالیا بازگشته تا دوران ریکاوری بعد از مصدومیت را طی نماید. او جدیدا ناوگان سوپراسپرت های خود از جمله فراری و لامبورگینی را فروخت. در سال 2013 سیتی را به مقصد میلان ترک کرد و به طور خاص و شگفت انگیز یک سال بعد با لیورپول به لیگ بازگشت. او برای تاثیر بیشتر در آنفیلد دست و پای زیادی زد و در 16 مسابقه فقط یک گل زد و سپس قرضی به میلان بازگشت.

حضور بالوتلی در ترکیه:

بالوتلی بعد از جدایی با باشگاه لیورپول در سال 2014، از یک دوره سه ساله در نیس لذت برد و 76 مسابقه انجام داد و توانست 43 گل بزند تا اینکه برای یک فصل به مارسی رفت. این دوره کوتاه و موفقیت آمیز برایش بود و در 15 بازی توانست 8 گل بزند. سپس برای حضور در برشا و مونتسا ایتالیا آماده شد و بازگشت. سپس برای گذراندن اولین دوره به آدانای ترکیه رفت و بعد از فصل فاجعه آمیز در باشگاه سوپر لیگ سوئیس، سیون گذراند، حالا به نظر می رسد که تلاش دارد تا خودش را در ترکیه احیا نماید.

mohamadnd
25 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *