زندگی شگفت انگیز دیوید بکهام در آمریکا

دیوید بکام بازیکن اسطوره انگلیسی فوتبال که سهام باشگاه اینترمیامی آمریکا را در اختیار دارد. و بالاخره توانست لیونل مسی را برای پیوستن به این تیم راضی کند. باشگاهی که در انتهای جدول قرار دارد و شاهکاری بزرگی انجام داد. دیوید کشور آمریکا را به خانه دوم خودش تبدیل کرد. در ادامه سایت ورزشی با زندگی شگفت انگیز دیوید بکهام در آمریکا همراه ما باشید.

 

زندگی شگفت انگیز دیوید بکهام در آمریکا

لیونل مسی بازیکن افسانه ای آرژانتینی بالاخره پای قرارداد تیم اینتر میامی متعلق به دیوید بکم نشست. کاپیتان سابق انگلستان در یک معامله فوق العاده توانست یکی از بهترین فوتبالیست های دنیا را متقاعد کند. تا با تیمی انتهای جدولی در لیگ آمریکا قرارداد امضاء کند. البته مسی با اینکه در سن 36 سالگی به ثمر می برد. اما در جام جهانی قطر توانست آرژانتین را به عنوان کاپیتان قهرمان کند. و پیشنهاد شگفت انگیز 1 میلیارد پوندی عربستانی ها را نیز رد کرد.

زندگی شگفت انگیز دیوید بکهام در آمریکا

دیوید بکام مرد فوق العاده باهوشی است و توانست با قدرت دوستان معروفش ، مسی را با زرق و برق جذب کند که چنین چیزی اصلا در خاورمیانه وجود نداشت. افراد سلبریتی معروف نظیر کیم کارداشیان ، لبرون جیمز ، سرنا ویلیامز اولین مسابقه لیونل مسی را در ورزشگاه تماشا کردند. بکام 5 سال قبل ایجاد تیم فوتبال فلوریدا را اعلام نمود. همچنین غول موسیقی جی زی خواننده فوق ستاره جنیفر لوپز بازیگر درجه یک هالیوود ویل اسمیت و ورزشکار المپیک یوسین بولت نیز کنارش بودند.

بکام به فکر تاسیس یک باشگاه در آمریکا

دیوید بکهام 48 ساله بعد از گل زدن مسی در اولین مسابقه اینترمیامی در وقت افضای در برابر کروس آسول بین خوشحالی و گریه مانده بود. او موانع زیادی را در ایجاد یک تیم فوتبالی از صفر پشت سر گذاشت. دنبال چالش قانونی و اعتراضات ساکنان و کشف آرسنیک در خاک و نداشتن استادیوم پیشرفته از جمله آنها بود. همچنین ویکتوریا 49 ساله همیشه در کنارش قرار داشت و خانواده خود را از وطن جدا کرد تا سالهایی را در میامی بمانند. ظاهرا آمدن مسی تیم را در یک مقیاس جهانی قرار داد و این روزها همه از این باشگاه حمایت می نمایند. سنت پسر کیم کارداشیان یکی از هوادارن سرسخت این باشگاه است و عاشق مسی می باشد. در واقع این تنها یک باشگاه نخواهد بود و جزو یک برند نیز شناخته می شود و از لحاظ تجاری ماندگار و قابل رشد به حساب می آید.

زندگی جدید ویکتوریا و دیوید بکام

زندگی جدید ویکتوریا و دیوید بکام:

برخی عنوان کردند که ویکتوریا از 5 سال قبل از سرمایه گذاری دیوید بکهام گفت در هر مرحله از دیوید حمایت می کند و همینطور هم بود. میامی سریعا تبدیل به خانه دوم آنها شد و واقعا عاشق آرامش این مکان هستند. دو سال قبل خانواده بکام یک پنت هاوس 18.5 میلیون پوندی در شهر میامی در برج 707 فوت که توسط زاها حدید طراحی شد را خریدند. این خانه دارای سکوی فرود هلی کوپتر و چشم اندازه اقیانوس اطلس است. 4 فرزند این خانواده نیز رابطه خوبی با منطقه برقرار کردند.

پسر بزرگ خانواده، بروکلین ۲۴ ساله، با نیکولا پلتز، بازیگر ۲۸ ساله، در خانه پدر میلیاردر نیکولا در همان نزدیکی در پالم بیچ ازدواج کرد، در حالی که رومئوی ۲۰ ساله در لیست تیم ذخیره اینترمیامی بود. دخترشان هارپر ۱۲ ساله بیشتر تعطیلات تابستانی خود را در میامی سپری می‌کند و کروز ۱۸ ساله از وقت گذراندن در قایق تفریحی خانوادگی ۵ میلیون پوندی در آب‌های شهر آفتابی لذت می‌برد.

میامی شهر زیبای خانواده بکام:

دیوید بکام بیشتر با دوستان معروفش از جمله تام بردی روزها را می گذراند. یکی دیگر از دوستانش دیوید گراتمن سلطان زندگی شبانه است که دارای امپراتوری رستوران ها و کلوپ های شبانه در میامی است. وقتی مارک آنتونی شوهر سابق جنیفر با نادیا فریرا در ژانویه در موزه هنر پرز میامی ازدواج کردند، دیوید ساقدوش آنها بود. بکام با حضور در گرند پری میامی سال قبل سروصدای زیادی بپا کرد و ویکتوریا هم با دوست صمیمی اش اوا لانگوریا در آنجا حضور یافت.

زندگی لاکچری دیوید بکهام در شهر میامی

دیوید به رستوران های معروف نظیر ماکوتو سر می زند و حتی کارداشیان نیز آنجا زیاد دیده شد و زوما میامی رستوران محبوب رپر آمریکایی دریک و ویل اسمیت است. دیوید از غذاهای ساده آنجا لذت می برد و حتی گاهی مرتب به ساندویچی انریکتا می رود. یک غذاخوری کوبایی که گران قیمت ترین غذاهایش 9 پوند است. لیدیس پلا خانواده اش صاحب رستوران هستند و در این باره گفت: «او قهوه کاستاریکایی را دوست دارد و عاشق گوشت خوک یا ساندویچ کوبانی است. او همیشه خوش‌برخورد است و با هرکه بخواهد عکس می‌گیرد.» مادرش لوسیا پلا با لبخند افزود: «دیوید دوست من است.»

 

زندگی لاکچری دیوید بکهام در شهر میامی

حتی برخی دوستان بکام نیز تحت شعاع حضور مسی قرار دارند و در شهر با او همانند یک خدا رفتار می شود. همه می خواستند در ورزشگاه بمانند تا اعجوبه آمریکای جنوبی را از نزدیک ببینند. نقاشی های دیوار نیز برای تجلیل از ستاره آلبی سلسته دیده شد و حتی برخی فروشگاه ها و ساندویچی ها با تم مسی و آبجوی لیونل ارائه شدند. ماکسیمیلیانو اینفانتینو هوادار ۴۶ ساله اینتر، به نشریه «سان» گفت: «داشتن مسی در اینجا یک رویا است. بکام واقعاً می‌تواند هر اتفاقی را رقم بزند.

زندگی لاکچری دیوید بکهام در شهر میامی

میامی نمی‌داند چه چیزی در انتظارش است. وقتی به ایستگاه‌های اتوبوس نگاه می‌کنید تمام چیزی که می‌بینید عکس‌های مسی است. آمدن او همه چیز را تغییر خواهد داد.». یک نقاشی دیوار کل ضلع ساختمان 7 طبقه را پوشاند. و دو عکس از مسی نشان داد توسط هنرمند گرافیتی بومی کشیده شد. بکام هم این نقاشی را لمس کرد و دندهای مسی را نیز رنگ آمیزی نموده است. اکسل مونتانوی ۳۰ ساله که تی‌شرت‌هایی را در کنار این دیوار می‌فروخت. گفت: «می‌خواهم از دیوید بکام برای آوردن لیونل مسی به این شهر تشکر کنم. آنها برابرند و یکدیگر را درک می‌کنند.»

مرد سالهای قبل انگلستان در میامی

قطعا راضی نمودن نابغه فوتبال دنیا کار سختی است که دیوید آن را با معامله بزرگ انجام داد. کاپیتان خوشتیپ و زیبای انگلیسی شریک تاجر میامی خورخه ماس در مالکیت باشگاه می باشد. «لحظه‌ای که لئو به تلویزیون رفت و اعلام کرد که به میامی می‌آید، لحظه‌ای احساسی بود.».  او حداقل 2 سال را به دنبال بدست آوردن مسی بود. ستاره اسبق بارسا با دستمزد پایه سالانه 15 میلیون پوند به اضافه 30 میلیون پوند پاداش به این باشگاه آمد. قرار است بعد از پایان قراردادش در 2025 سهامی نیز از این تیم دریافت نماید.

درآمدهای هنگفت بکام در میامی

مسی با انتقال رایگان از پی اس جی به اینترمیامی آمد. و در آمدش تا حدی از سمت قراداد پخش با اپل پلاس تامین می شود. بکام در سال گذشته ۶۵۷۰۰۰ پوند در هفته درآمد داشت که بیشتر آن از برند او که مجوز بازی‌های ویدیویی، آدیداس، ویسکی هایگ کلاب، ماشین‌های مازراتی و ساعت‌های تودور را دارد، به دست می‌آمد.

درآمدهای هنگفت بکام در میامی

درآمدهای هنگفت بکام در میامی:

دیوید بکام یک باشگاه و پروژه شخصی برای خودش دست و پا کرده است. بعد از اینکه 16 سال قبل با مسابقه برای لس آنجلس گلکسی قرارداد هوشمندانه امضاء نمود. به عنوان بخشی از این توافق لیگ فوتبال آمریکا به دیوید قول داد که می تواند تیم فوتبل خودش را با کمتر از یک چهارم هزینه معمولی توسط مسابقات درخواست دهد و در ایالات متحده راه اندازی کند. اما او مجبور به غلبه بر اعتراض مردم محلی به طرح‌های مختلف استادیوم دائمی در شهر فلوریدا شده است.

این تیم در حال حاضر در ورزشگاه DRV PNK با ظرفیت ۲۱۰۰۰ نفر بازی می‌کند، که قبلاً خانه تیم فوتبال دیگری بود. اولین بازی خانگی اینترمیامی در سال ۲۰۲۰ به دلیل محدودیت‌های کووید به تعویق افتاد، و بکام در چهار سال گذشته چهار سرمربی را پشت سر گذاشت. او در ماه گذشته فیل نویل، هم‌تیمی قدیمی خود در انگلیس و منچستریونایتد، را اخراج کرد. و این باشگاه در حال حاضر در رده پانزدهم لیگ کنفرانس شرق قرار دارد.

درآمدهای هنگفت بکام در میامی

موفقیت کمدی فوتبالی اپل تی‌وی «تد لاسو» و مستند «به رکسام خوش آمدید» دیزنی پلاس در مورد ستاره‌های هالیوود رایان رینولدز و راب مک‌الهنی که مالک تیم رکسام هستند. ثابت می‌کند که علاقه‌ای برای این ورزش در ایالات متحده وجود دارد. این علاقه زمانی افزایش می‌یابد که ایالات متحده، مکزیک و کانادا سه سال دیگر جام جهانی را به طور مشترک میزبانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *