پیروزی شگفت‌انگیز حریف ایران در جام ملت‌ها

در 2 ژانویه 2024 تیم ملی هنگ کنگ در یک مسابقه تدارکاتی با نتیجه 2-1 تیم ملی چین را شکست داد. تیم هنگ کنگ حریف ایران در جام ملت های آسیا است و موفق شد یک پیروزی ارزشمند در مقابل چین بدست آورد. در ادامه سایت ورزشی با پیروزی شگفت‌انگیز حریف ایران در جام ملت‌ها همراه شوید.

 

پیروزی شگفت‌انگیز حریف ایران در جام ملت‌ها

به گزارش سایت ورزشی، تیم ملی هنگ کنگ یکی از رقیبان اصلی تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 و همچنین همگروه شاگردان امیر قلعه نویی در جام ملت های آسیا است. آنها در یک مسابقه تدارکاتی چین را شکست دادند.  تیم هنگ کنگ در دو مسابقه اخیرش در مرحله مقدماتی جام جهانی در مقابل ایران شکست خورد. بعد از آن نیز به تساوی 2-2 در مقابل ترکمنستان دست یافت. روز دوشنبه در یک مسابقه دوستانه به مصاف چین رفت و پیروز شد. تیم هنگ کنک در مسابقه مقابل چین به پیروزی 2-1 دست یافت و قرار است در روز چهارشنبه هفته آینده در آخرین مسابقه دوستانه قبل از جام ملت های آسیا در مقابل تیم ملی عربستان بازی کند.

پیروزی شگفت‌انگیز حریف ایران در جام ملت‌ها

 

انگیزه بالای هنگ کنگی ها در مقابل چین:

تیم ملی چین تا دقیقه 73 در مقابل هنگ کنگ 3 اخراجی داد و کار سختی برای جبران شکست 2-1 خودش داشت. هنگ کنگ حریف اصلی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسای است. مسابقه ای که در روز 29 دی ماه برگزار می شود. شاگردان استفن چیوک با استفاده از فرصت‌های خود توانستند در نیمه اول دو گل به ثمر برسانند. چین در نیمه دوم تلاش کرد تا بازی را جبران کند، اما موفق نشد و در نهایت با شکست مقابل هنگ کنگ مواجه شد. این پیروزی می‌تواند برای هنگ کنگ در جام ملت‌های آسیا انگیزه‌بخش باشد. هنگ کنگ در گروه C این مسابقات با تیم‌های ایران، عراق و اردن همگروه است و این پیروزی می‌تواند به این تیم کمک کند تا با روحیه بهتری به این رقابت‌ها وارد شود.

mohamadnd
3 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *