بهترین خبر سال جدید رئالی‌ها: خانه امباپه در مادرید

براساس گزارش رسانه های اسپانیایی، کلیلیان امباپه مهاجم فرانسوی حتی خانه جدید خودش را در شهر مادرید انتخاب کرده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. بهترین خبر سال جدید رئالی‌ها: خانه امباپه در مادرید

 

بهترین خبر سال جدید رئالی‌ها: خانه امباپه در مادرید

به گزارش سایت ورزشی، رسانه های اسپانیا یک اتفاق جالب درباره امباپه مهاجم خروس ها در جام جهانی و بازیکن قدرتمند تیم پی اس جی که قراردادش نیز در ژوئن ماه آینده به اتمام می رسد،فاش کردند. کیلیان امباپه بعد از ورود به 6 ماه پایانی قرارداد خودش با PSG ، از ابتدای سال جدید میلادی می تواند با باشگاه های مشتاق به همکاری مذاکره نمود و تکلیف خودش را مشخص کرد. گفته شده که این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد راهی رئال می شود.

فلورنتینو پرز بر اساس برنامه ریزی که داشت قرار بود در ابتدای سال 2024 با این بازیکن از نزدیک دیدار کند. به گزارش برنامه اسپانیایی ال چیرینگیتو، امباپه قبلا خانه جدید خودش را در مادرید رزرو کرد و این نشان می دهد که انتقال قریب الوقوع او به رئال در فصل بعد وجود دارد.

بمب خبری مارکا: امباپه این هفته با رئال امضا می‌کند!‏

بهترین خبر سال جدید رئالی‌ها: خانه امباپه در مادرید

امباپه به رئال می رود؟

رسانه های مطرح فرانسوی قبلا اعلام کردند که لیورپول نیز برای جذب کیلیان با رئال و پاریسن ژرمن رقابت می نماید. خبری که نیشان می دهد امباپه جزو بهترین بازیکنان جهان مشتاقان زیادی دارد. البته او مصممم است که در سال جدید با رئال قرارداد امضاء کند. قرارداد فعلی او با پاریسی ها در ابتدای سال 2024 به پایان می رسد. و او می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی هر تیمی در اروپا شود. رئال سال هاست که دنبال جذب امباپه است و این خبر می تواند به تحقق آرزوهایش کمک نماید.

کیلیان جزو بهترین بازیکنان جهان است و پیوستن او به رئال می تواند به این تیم کمک کند. تا در رقابت های اروپایی و لالیگا پیشتاز باشد. البته پاریس هنوز تسلیم نشده و تلاش دارد که بازیکن خودش را متقاعد کند که قرارداد امضاء نماید. باشگاه فرانسوی پیشنهادات مالی سنگینی به امباپ داده و به نظر می رسد که او مصمم است به رئال برود. باید ببینیم که آیا خبر رزرو خانه کیلیان در مادرید می تواند هواداران رئال را خوشحال کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *