عصبانی‌ترین گرجستانی فوتبال ایران

گئورگی گولسیانی بازیکن گرجستانی تیم پرسپولیس تهران در بازی معوقه با نساجی به شدت عصبانی بود و حتی با بازیکنان حریف درگیر شد. پرسپولیس در این مسابقه با نتیجه 1-0 توانست نساجی مازندران را شکست دهد. در ادامه سایت ورزشی با عصبانی‌ترین گرجستانی فوتبال ایران همراه شوید.

 

عصبانی‌ترین گرجستانی فوتبال ایران

به گزارش سایت ورزشی، گئورگی گولسیانی که در نیمه اول بازی با نساجی کارت زرد از داور گرفت و در نیمه دوم و دقایق پایانی با بازیکنان حریف درگیر شد. این بازیکن گرجی که در این مسابقه فرصت گلزنی پیدا نکرد و در بیشتر اوقات در کارهای دفاعی مشغول محافظت از دروازه تیمش بود. حتی در یکی دو تا صحنه با بازیکن های تیم حریف درگیر شد. گئورگی با بازیکنان نساجی دعوا و بگو مگو کرده بود. تابحال این بازیکن پنالتی زن تیم پرسپولیس آنقدر عصبانی دیده نشد و چنین واکنش هایی ظاهرا از این بازیکن خارجی بعید به نظر می رسید.

ظاهرا شرایط بازی در واکنش عصبانی گولسیانی تاثیر زیادی داشت. فشار ناشی از مسابقه با نساجی حسابی او را عصبانی کرده است. البته گئورگی گولسیانی بعد از مسابقه در مصاحبه به زمین افتادن های الکی نساجی در این دیدار به خصوص در نیمه اول بارها واکنش نشان داد. به نظر رسید که این بازیکن گرجستانی از این موضوع بسیار عصبانی بوده است. این بازیکن مدافع پرسپولیس برعکس بازی قبلی گلزن تیم لقب نگرفت.

گولسیانی و پرسپولیس در بلاتکلیفی محض

اما در ثبت کلین شیت ها نقش مهمی ایفا نمود. حالا باید به دنبال یک پایان موفق در نیم فصل اول رفسنجان باشد. به نظر شما علت عصبانیت های گئورگی در پرسپولیس چیست؟ این بازیکن که یکی از عوامل اصلی نرفتن پرسپولیس به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا بود. آن پنالتی را با بدشانسی خراب کرد. اما همه چیز در فوتبال غیرقابل پیش بینی است و آنطور که می خواهید اتفاق نمی افتد. شاید آن تجربه برای گولسیانی باید پیش می آمد.

 

عصبانی‌ترین گرجستانی فوتبال ایران عصبانی‌ترین گرجستانی فوتبال ایران عصبانی‌ترین گرجستانی فوتبال ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *