تیم فوتبال سپاهان اصفهان مهاجم نوجوانان ایران را توسط ژوزه مورایس در فهرست دیدار با گل گهر قرار داد. در ادامه سایت ورزشی با اولین خرید سپاهان از جام جهانی در لیست همراه شوید.

 

اولین خرید سپاهان از جام جهانی در لیست

به گزارش سایت ورزشی، بر اساس روال همیشگی در لیگ برتر تیم ها 9 بازیکن ذخیره در لیست نفرات اصلی خود دارند. سپاهان به دلیل کمبود شدید بازیکن در غیاب 10 ستاره خودش، دیروزدر مقابل گل گهر سیرجان قرار گرفت. فقط یک دروازه بان جوان و ذخیره و 4 یار جانشین دارد. اسماعیل قلی زاده یکی از مهره های بود. که ژوزه مورایس بر روی نیمکت سپاهان در مسابقه مقابل گل گهر قرار گرفت. شانس قرارگرفتن و بازی در مقابل سیرجانی ها را نیز دارد و می تواند اولین بار در لیگ برتر به میدان رود. تیم طلایی پوشان اصفهانی در این فصل عملکرد خوبی دارند و با جذب بازیکنان جوان در پی آن هستند تا در لیگ خلیج فارس و لیگ قهرمانان آسیا موفق باشند. به نظر شما آیا مورایس می تواند لیست جدیدی از بازیکنان را به تیمش دعوت نماید؟

اولین خرید سپاهان از جام جهانی در لیست

قلی زاده در جام جهانی نوجوانان یکی از مهره های کلیدی تیم فوتبال زیر 17 سال ایران بود. او توانست دو گل حساس مقابل برزیل و مراکش به ثمر رساند. اخیرا نیز به تمرینات تیم بزرگسالان سپاهان افزوده شد. این بازیکن در فهرست اصلی بازیکنان سپاهان قرار گرفت. این مهاجم 17 ساله امید دارد تا بتواند شانس حضور در مقابل گل گهر را بدست بیاورد. تا به تیمش در رسیدن به 3 امتیاز در مقابل سیرجانی ها کمک نماید. و اولین مسابقه خود را در مقابل مورایس انجام دهد. بازیکنان سپاهان زیر نظر مورایس بازی های لیگ را انجام می دهند. طلایی پوشان ایران . به نظر شما آیا این تیم می تواند از سد تیم های قدرتمند سعودی عبور نماید؟ در ادامه کامنت نمایید.

mohamadnd
30 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *