بهترین آکادمی فوتبال ایران

فوتبال یکی از محبوب ترین و بهترین رشته های ورزشی در دنیا می باشد که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. ورزش جذاب و هیجان انگیز که به صورت 11 نفر بر روی چمن طبیعی یا مصنوعی انجام می شود. در این ورزش برای گل زدن تلاش زیادی انجام می شود. کودکان یا نوجوانان به دنبال آکادمی های فوتبال خوب برای یادگیری این رشته ورزشی هستند. در این بخش از سایت ورزشی بهترین آکادمی فوتبال ایران معرفی شده است.

 

مدارس فوتبال:

اگر شما در منزلتان کودکی دارید یا والدین فرزندانی هستید که به این رشته ورزشی علاقه زیادی دارند. باید به فکر ثبت نام آنها در مراکز آموزشی یا آکادمی فوتبال باشید. یکی از بهترین گزینه ها انتخاب یک آکادمی فوتبال مناسب است. یکی از دلایل مناسب برای انتخاب ورزش فوتبال، محبوبیت و شهرت و ثروت در این رشته می باشد. مدارس فوتبال یکی از بهترین روش های محقق این رویا است. در ادامه بهترین مدارس و آکادمی فوتبال را خواهید شناخت.

بهترین آکادمی فوتبال ایران

نحوه فعالیت مدارس فوتبال

مدارس فوتبال اغلب در تابستان بیشترین متقاضی و جذب بازیکن را دارند. اما در سایر فصول سال نیز فعالیت بازیکنان متوقف نخواهد شد. مدرسه های فوتبال بازیکنانی را در رده نوجوانان دارند و پرورش می دهند و آنها را به تیم های مختلف لیگ معرفی می کنند.

 

هزینه مدارس فوتبال

هزینه بهترین مدارس فوتبال تهران اختلاف زیادی باهم دارند و هرکدام بستگی به کیفیت و سطح آموزش و شهرت مدارس دارد و در هر سه استان و شهر و منطقه باهم فرق دارند.

بهترین آکادمی فوتبال ایران

انواع مدارس فوتبال

مدارس فوتبال فصلی:

هر ترم بهترین مدارس فوتبال شامل هشت هفته فعال آموزشی به صورت علمی و تئوری است. در هر هفته شامل سه جلسه 90 دقیقه ای می باشد.

مدارس فوتبال دائمی:

حداقل سه ترم در سال فعال می باشند. در هر ترم شامل 10 هفته آموزشی علمی و تئوری در هر هفته شامل 3 جلسه 90 دقیقه ای است.

 

 

ویژگی های بهترین مدارس فوتبال

 

  • مربی با سواد و با تجربه

یک مربی نقش زیادی دارد و آینده یک کودک در مدرسه فوتبال را رقم می زند. اگر فرآیند دستی در این مدرسه انجام نشود باعث ناراحتی و مایوس شدن کودک و بازماندن از مرحله رشد می شود. برخی از مدارس فوتبال چندان کار مفیدی انجام نمی دهند. حتی برای به خاطر کارهای سرگرمی و اوقات فراغت به این آکادمی ها می روند.

بهترین آکادمی فوتبال ایران

  • استفاده از روش های علمی و جدید

آموزش اصولی از مهم ترین نکات در مدارس فوتبال است. نام و اعتبار مدرسه فوتبال و خدمات آن حائز اهمیت است. مدرسه فوتبال باید انتخاب شود و رعایت مسائل اخلاقی و امکانات مناسب و به روز و مربیان با تجربه و باسواد حائز اهمیت است. حتی گاهی هزینه هایی که برای مدارس پرداخت می شود با بازدهی آن همخوانی ندارد. آگاهی از این موضوع نقش مهمی دارد.

 

  • سکوی پرتاب خوب به مرحله های بالا

والدین و پدر و مادرهایی که فرزند خود را در مدارس فوتبال ثبت نام می کنند. مدارس فوتبال باید این اطمینان را دهد تا در صورت وجود استعداد و توانایی می تواند فرزند را در سالهای آتی به درجات بالاتر برساند.

 

  • جلسه با والدین و ارائه گزارش

مدرسه فوتبال خوب باید در جلسات متعدد و منظم و با والدین آنها در جریان فرآیند پیشرفت فرزند قرار دهند.

بهترین مدارس فوتبال ایران

در ادامه بهترین مدارس فوتبال را برای شما درج کرده ایم. برای شرکت در کلاس فوتبال می توانید در بهترین آکادمی های فوتبال ثبت نام نمایید. این مدارس برگزار کننده دوره های تخصصی برای مقاطع سنی مختلف می باشند. کودکان و نوجوانان و بزرگسالان می توانند با ثبت نام در بهترین آکادمی فوتبال آموزش ببینند.

بهترین آکادمی فوتبال ایران

آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده

آکادمی فوتبال عابدزاده جزو بهترین کلاس فوتبال در شهر تهران است و با هدف کشف و پرورش استعدادهای فرزندان ایران زمین می باشد. برای اهداف قهرمانی و افتخار آفرینی در میادین داخلی و بین المللی فعالیت می کند. در آکادمی فوتبال عابدزاده تست های استعدادیابی برگزار می شود. اگر شما برای فرزند خود دنبال بهترین کلاس فوتبال هستید قطعا آکادمی احمدرضا عابدزاده بهترین گزینه است. تمامی کلاس های این آکادمی زیر نظر یکی از برجسته ترین فوتبالیست‌های سابق کشور، جناب آقای احمدرضا عابدزاده (عقاب آسیا) برگزار می‌شود.

 

آکادمی فوتبال استقلال تهران

آکادمی فوتبال استقلال تهران جزو بهترین مدارس فوتبالی در شهر تهران است که به باشگاه استقلال وابسته است. استقلال در دو شعبه شمال و شرق پایتخت فعالیت دارد. به دلیل تقاضای بالا و رفاه بهتر دو شعبه ارائه شده است. تیم های نونهالان ، نوجوانان ،جوانان و امید آکادمی در لیگ برتر تهران بازی می کنند و در لیگ کشوری فعالیتی ندارند.

آکادمی استقلال از سال 1390 با هدف پرورش استعداد نسل جوان فوتبال و آماده سازی آن برای فوتبال داخلی و بین المللی تاسیس شده است. آکادمی که به مدت دو سال با برگزار نمودن اردو و کلاس های بحث آموزش پرداخته است. در سال 1392 تیم های پایه نیز به آکادمی پیوست و زیر نظر این مجموعه فعالیت می کند. آکادمی استقلال در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و امید فعالیت دارد.

بهترین آکادمی فوتبال ایران

مدرسه فوتبال باشگاه پرسپولیس تهران

آکادمی فوتبال پرسپولیس در سال 1393 در شهر تهران فعالیت خودش را شروع نموده است. این مدرسه جزو بهترین ها در زمینه آموزش فوتبال است که در زمان مدیریت محمد رویانیان تاسیس آن آغاز گردیده است. پرسپولیس به دنبال کشف استعدادها و نسل جدید در فوتبال ایران است.

 

آکادمی فوتبال سایپا:

سایپا نیز یکی از بهترین مدارس فوتبال ایران است که بازیکنان زیادی را به تیم های ملی پایه کشور دعوت کرده است. آکادمی سایپا قبل از هر فصل تست های استعدادیابی رایگان برگزار می کند و از علاقه مندان به این رشته دعوت می کند تا شانس خود را برای ورود به فوتبال کشور امتحان نمایند. اشخاص انتخاب شده از بین شرکت کننده ها در تیم های پایه مشغول می شوند. و با آموزش می توانند به رده های بالا صعود نمایند. این آکادمی متعلق به گروه خودروسازی سایپا است و در تمام رشته های ورزشی تیم دارد.

 

مدرسه فوتبال آرارات نوین:

آکادمی فوتبال آرارات نوین جزو بهترین مدارس فوتبال ایران که زیر مجموعه باشگاه آرارات تهران است. این باشگاه دارای خوابگاه برای بازیکنان شهرستانی نیز می باشد. رده های سنی مختلف نظیر نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید پوشش می دهد.

بهترین آکادمی فوتبال ایران

آکادمی فوتبال پیکان:

مجموعه آکادمی پیکان با امکاناتی همانند زمین چمن طبیعی و مصنوعی ، سالن بدنسازی ، استخر و … است که باعث می شود این مجموعه جزو بهترین مدارس فوتبال تهران باشد. مسِئولان نیز دلسوز هستند و نهایت تلاش خود را برای آسایش بازیکنان بکار می گیرند. همچنین تمامی تیم های پایه این آکادمی در لیگ برتر تهران مشغول به بازی هستند. و در طی سالهای گذشته رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند. فوتبال پیکان تهران در 26 دی ماه سال 1391 مجوز های لازم را دریافت و شروع به فعالیت کرد.

 

آکادمی مدرسه فوتبال جواد نکونام

آکادمی نکونام جزو بهترین مدارس فوتبال در ایران است و در این زمینه رتبه بالایی دارد. علاوه بر دروس علمی دارای دروس تئوری نیز می باشد. این آکادمی شرکت کنندگان را به صورت دوره ای و مرتب زیر نظر پزشکان متخصص ویزیت می کند. از لحاظ قد و وزن و تغذیه همیشه تحت مراقبت دارد و آکادمی نکونام لباس ورزشی و بیمه را به صورت رایگان در اختیار فوتبال آموزان قرار می دهد. رده های سنی تحت پوشش: نونهالان و نوجوانان 4 تا 16 سال و زیر نظر جواد نکونام فعالیت می کند.

 

آکادمی فوتبال کیا

مدرسه فوتبال کیا در تابستان 1397 با همکاری آکادمی Just Football سوئیس ، فعالیت خود را آغاز کرد. تمامی کودکان در سنین 8 تا 15 سال از سطح مبتدی تا پیشرفته می توانند در این مدرسه فوتبال ثبت نام کنند. آکادمی کیا عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی زیادی را در لیگ داخلی و تورنمنت های اروپایی به دست آورد. بازیکنان آکادمی به مسابقات بین المللی زیادی می روند تا در مقابل حریفان قدرتمند بتوانند فوتبال خود را به نمایش بگذارند.

 

بهترین آکادمی فوتبال ایران

آکادمی فوتبال ایرانمهر

علی دوستی مهر مربی سابق تیم ملی ایران، پس از جدایی از مهدی مهدوی کیا در هنگام بنیان گذاری آکادمی  فوتبال کیا، به سراغ تاسیس مجموعه ای مستقل رفت و آکادمی فوتبال ایرانمهر را  به منظور تقویت تیم های پایه تاسیس کرد. آکادمی ایرانمهر در فروردین 1397 آغاز به کار کرد و موفق جزو بهترین مدارس فوتبال تهران باشد. رده های سنی نونهالان زیر 11 سال، نونهالان 11 تا 14 سال، نوجوانان، جوانان تحت پوشش قرار دارند.

بهترین آکادمی فوتبال ایران

 

آکادمی فوتبال پیوس

در آکادمی پیوس شخصا فرشاد پیوس آقای گل سابق فوتبال ایران و آسیا به عنوان مدیر و مربی حضور دارد و ایشان جزو مربیان مجرب و اخلاق مدار است. در این آکادمی هیچ هزینه ای بابت تست گرفته نمی شود و تنها ملاک شایستگی بازیکنان است.

1 دیدگاه در “بهترین آکادمی فوتبال ایران

  1. سلام وقت بخیر ببخشید من می‌خوام تمرین شروع کنم شما شاگرد قبول میکنیم از افغانستان می‌خوام بیام شرایط چجوری اینه میتونیم توضیح بده الان بازی میکنم به یک تیم محلی ولی انجا پیشرفت ندارم علاقه اشم زیاد دارم که پیشرفت کنم شما چی نظر داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *