اتمام قرارداد هازارد با رئال مادرید

اتمام قرارداد هازارد با رئال مادرید :ادن هازارد: رئال مادرید مهاجم سابق چلسی را در پایان ژوئن آزاد می کند.ادن هازارد در پایان ژوئن پس از چهار سال حضور در رئال مادرید را ترک خواهد کرد. او دو قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد، اما به دلیل مصدومیت و فرم ضعیف نتوانست تاثیری بگذارد. این اعلام پس از آن منتشر شد که مارکو آسنسیو نیز جدایی خود از رئال مادرید را اعلام کرد.ادن هازارد در پایان این ماه رئال مادرید را ترک خواهد کرد، یک سال قبل از پایان قراردادش.

این ملی پوش بلژیکی در سال 2019 از چلسی به این باشگاه پیوست، در قراردادی که در صورت پرداخت تمام پاداش ها، می توانست به 130 میلیون پوند افزایش یابد.هازارد قرارداد اولیه پنج ساله خود را تا سال 2024 امضا کرد، اما دوران حضور او در رئال مادرید با مصدومیت ها و فرم ضعیف همراه بود.

اتمام قرارداد هازارد با رئال مادرید
اتمام قرارداد هازارد با رئال مادرید

حضوز هازارد

او در طول دوران حضورش در رئال مادرید، در 76 بازی، 7 گل به ثمر رساند که 10 گل آن در تمامی رقابت ها در فصل 2022/23 به ثمر رسید.از جمله جام های کسب شده در این باشگاه می توان به دو قهرمانی لالیگا، یک قهرمانی لیگ قهرمانان و یک کوپا دل ری اشاره کرد.در بیانیه ای آمده است: “رئال مادرید سی اف و ادن هازارد به توافق رسید. که بر اساس آن این بازیکن از 30 ژوئن 2023 از باشگاه آزاد خواهد شد.

هازارد به مدت چهار فصل در باشگاه ما حضور داشته و در آن هشت عنوان قهرمانی کسب کرده است: یک جام اروپا، یک جام باشگاه های جهان، یک سوپرکاپ اروپا، دو لیگ، یک کوپا دل ری و دو سوپرکاپ اسپانیا.رئال مادرید می خواهد محبت خود را به ادن هازارد ابراز کند و برای او و تمام خانواده اش در این مرحله جدید آرزوی موفقیت می کند.همچنین روز شنبه اعلام شد که ماریانو می رود. این مهاجم از طریق آکادمی باشگاه آمد و شش فصل را در تیم اصلی سپری کرد.

آسنسیو رئال مادرید را ترک می کند و به پاری سن ژرمن می پیوندد

جدایی هازارد پس از آن صورت گرفت که اوایل روز شنبه اعلام شد که مارکو آسنسیو نیز رئال مادرید را ترک خواهد کرد.به گزارش اسکای آلمان، این مهاجم به امضای قرارداد پیش قراردادی برای پیوستن به پاری سن ژرمن نزدیک است. مذاکرات در مراحل پایانی است و این بازیکن 27 ساله قرار است قراردادی 4 ساله امضا کند.

آسنسیو در سال 2014 به رئال مادرید پیوست و سپس به باشگاه سابق مایورکا و اسپانیول قرض داده شد. او در برنابئو سه قهرمانی لالیگا، یک کوپا دل ری و سه لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.

اتمام قرارداد هازارد با رئال مادرید
اتمام قرارداد هازارد با رئال مادرید

در پابان

آسنسیو در این فصل 50 بازی برای تیم کارلو آنچلوتی انجام داد. و می تواند برای آخرین بار در . آخرین بازی فصل خود در خانه اتلتیک بیلبائو در روز یکشنبه برای این تیم بازی کند.گزارش ها حاکی از آن است. که رئال به مهاجم پیشنهاد قرارداد جدیدی داد. اما او تصمیم گرفت که اقامت 9 ساله خود را در این باشگاه تمدید نکند.

به نظر می رسد این موضوع در بیانیه باشگاه در مورد جدایی او منعکس شد. که می گوید: “مادریدیستاها هرگز دوران حرفه ای و رفتار مثال زدنی او را در تمام این مدت فراموش نخواهند کرد. رئال مادرید همیشه خانه او بوده و خواهد بود و ما برای او و همه او آرزو می کنیم. خانواده در این مرحله جدید موفق باشند.”

پاری سن ژرمن در تابستان امسال برخی از ستارگان بزرگ خود را از دست خواهد داد. لیونل مسی و سرخیو راموس کاپیتان سابق رئال در حال حاضر جدایی خود را از این باشگاه تایید کرده اند.

Hesam
4 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *