بهترین هافبک لژیونر ایرانی

هافبک جزو مهم ترین پست های فوتبالی در این رشته ورزشی می باشد. اسم های بزرگی در پست هافبک وجود دارد که در فوتبال ایران و لیگ های معتبر اروپایی شاغل هستند. اما دوتا از بهترین هافبک لژیونر ایرانی قطعا علیرضا جهانبخش و سامان قدوس هستند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

علیرضا جهانبخش:

علیرضا جهان بخش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه فاینورد که در این هفته توانست با تیمش قهرمان لیگ هلند شود و عملکرد بی نظیری در هفته های اخیر داشت. او در بازی حساس مقابل فاینورد نیز به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و دو گل به ثمر رساند و بازی باخته تیمش را با مساوی تغییر داد.

بهترین هافبک لژیونر ایرانی

هافبک ملی پوش کشورمان نامزد تاثیرگذارترین بازیکن هفته فوتبال اروپا شد. در همین ارتباط توییتر یوفا با انتشار یک پست او را نیز جزو افراد تاثیرگذار هفته فوتبال اروپا معرفی کرد. علیرضا جهانبخش با گل در میان ۴ نامزد تاثیرگذارترین بازیکن هفته اروپا در کنار پائولو دیبالا ستاره تیم ملی آرژانتین و رم ایستاد و دو پاس گل برای رمی ها داد.

سامان قدوس

سامان قدوس:

سامان قدوس بازیکن فوتبال تیم ملی ایران و باشگاه برنتفورد می باشد. قدوس بهترین دوران فوتبالی خودش را ینز در تیم اوسترشوندز سوئد گذارنده است. قطعا می توانیم این بازیکن را نیز یکی از بهترین هافبک های لژیونر ایرانی بدانیم. که تیم هایی مثل مالمو نیز به دنبال جذب او هستند. تیم برنتفورد تا پایان فصل جاری لیگ جزیره چند بازی دیگر دارد. که امید دارد بتواند در فرصت باقی مانده معادلات را به نفع خودش تمام کند و فرصت بیشتری در ترکیب تیمش بدست بیاورد. اولین قدم این است که ستاره ایرانی – سوئدی باید تلاش کند در مقابل تیم های مطرح قرار بگیرد و فرصت گلزنی نیز بدست بیاورد. در ادامه سایت ورزشی اگر در ارتباط با بهترین هافبک لژیونر ایرانی دیدگاه یا نظری دارید در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *