فاینورد قهرمان لیگ اردیویسه شد

تیم فاینورد هلند با مهاجم ایرانی خودش به عنوان یار تعویضی توانست بعد از شش سال قهرمان لیگ هلند شود. علیرضا جهانبخش مهاجم خوش نقش باشگاه فاینورد توانست در این مسابقه در ترکیب قرار بگیرد. در ادامه سایت ورزشی با خبر ” فاینورد قهرمان لیگ اردیویسه شد ” همراه ما باشید.

فاینورد قهرمان لیگ اردیویسه شد

تیم فاینورد هلند و قهرمانی:

باشگاه فاینورد با ستاره ایرانی اش در یک دیدار هفته سی و دوم لیگ هلند موسوم به اردیویسه توانست از ساعت 18:15 دقیقه در ورزشگاه دِکویپ به مصاف گو اِهد ایگلز رده یازدهمی رفت. علیرضا و یارانش توانستند قبل از این بازی 76 امتیاز بدست آورده و با هشت امتیاز بالاتر نسبت به تیم رده دوم آیندهوون صدرنشین بودند. حالا این فرصت در اختیار آنها بود که با پیروزی مقابل ایگلز دو هفته زودتر به پایان رقابت ها جشن قهرمانی را برگزار کنند.

فاینورد قهرمان لیگ اردیویسه

تیم هلندی فاینورد بر اساس انتظارها بازی را کاملا هجومی شروع کرد و در دقیقه 15 به گل اول رسید. اوساما ادریسی بر روی پاس ویفر موفق شد با ضربه ای تماشایی گل اول بازی را به ثمر رساند. سانتیاگو خیمنز 3 دقیقه بعد گل دوم فاینورد را به ثمر رساند و تا نیمه اول با برتری 2-0 به پایان رسید. علیرضا جهانبخش در سه مسابقه قبل تیمش به عنوان بازیکن امکان فرضت در میدان را پیدا نمود. در این مسابقه از دقیقه 63 به زمین وارد شد تا در این شب باشکوه تیمش نقش داشته باشد و در تیم فاینورد بعد از شش سال عنوان مهم قهرمانی را بدست آورد و جشن را برگزار نمایند. تیم جهانبخش قبل از این در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ به مقام قهرمانی رسید. این جزو شانزدهمین قهرمانی تیم فاینورد در تاریخ لیگ هلند می باشد.

فاینورد قهرمان لیگ اردیویسه

 

فاینورد قهرمان لیگ اردیویسه شد

تیم آبی و قرمز پوش های روتردام هلند با سلطه بر روی آژاکس در سطح اول فوتبال این کشور قرار گرفت. علیرضا جهانبخش حالا در بام فوتبال هلند به همراه دوستانش ایستاده است. در مسابقه حساس در خانه توانستند سه گل به گو اهد ایگلز بزنند و دو هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شوند. فاینوردی ها توانستند بعد از 6 سال قهرمان و فاتح لیگ هلند شوند و شانزدهمین جشن قهرمانی خود را در این تورنمنت برگزار کردند. شاگردان آرنه اسلات در این دیدار توانستند به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا نیز راه پیدا کنند اما از سد رم خوزه مورینیو نتوانستند عبور نمایند.

فاینورد قهرمان لیگ اردیویسه

جهانبخش مهاجم ایرانی تیم فاینورد در سن 29 سالگی قرار دارد و در این مسابقه نیز به میدان رفت و جزو بازیکنان تاثیرگذار باشگاه است. فصل نا امید کننده ای را شروع کرد و در ادامه جزو مهره های اصلی و کلیدی تیمش تبدیل شد. کار خودش را در فصل جاری با 5 گل و 6 پاس گل در 26 بازی به اتمام رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *