بهترین خط هافبک لیگ برتر ایران

پست هافبک یا وینگر و بازی ساز در فوتبال از اهمیت زیادی برخوردار است. به طور معمول لیگ برتر ایران خط هافبک های زیادی دارد که رضا شکاری ، سرلک و مهدی ترابی و وحید امیری از جمله آنها هستند. در این بخش از سایت ورزشی به بررسی بهترین خط هافبک لیگ برتر ایران می پردازیم.

 

بهترین خط هافبک لیگ برتر ایران

معمولا در پایان هر فصل مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، یک هافبک از تیم قهرمان به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب می شود. در لیگ های اول حامد کاویانپور هافبک پرسپولیس ، لیگ دوم محرم نوید کیا سپاهان، سوم نیز جواد نکونام از تیم پاس ، لیگ چهارم ایمان مبعلی هافبک فولاد ، لیگ های بعدی نیز مجتبی جباری ، ابراهیم صادقی ، کریم باقری، فابیو جانواریو از تیم های استقلال ، سایپا ، پرسپولیس و استقلال بعد از قهرمانی این عنوان را به خودشان اختصاص دادند. پرسپولیس در این فصل هافبک فوق العاده ای داشت و توانست بر پایه همین خط هافبک حسابی گل بکارد و قهرمان حذفی و لیگ برتر شود. احتمالا یحیی در این فصل فقط به فکر تقویت خط دفاع و هافبک دفاعی و نوک حمله است.

بهترین خط هافبک لیگ برتر ایران

به گزارش سایت ورزشی ، با این اوصاف چون پرسپولیس قهرمان لیگ 02-1401 شد. و مهدی ترابی به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شده است. ترابی ضریب تاثیرگذاری بالایی در مسیر قهرمانی باشگاهش داشت و نقش پررنگ او در 7 برد قبلی باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر فوق العاده بود. او بهترین بازیکن فصل فوتبال ایران انتخاب شد. مهدی ترابی بازیکن 28 ساله قرمزها برای چهارمین بار با پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده است. در این دوره از مسابقات بازی سازی عالی داشت و در مسیر بهتر شدن رقیبان بزرگی همانند رامین رضاییان، شهریار مغانلو و مهدی قائدی و وحید امیری را پشت سر گذاشت. او جزو برترین خط هافبک لیگ برتر ایران در دوره 22 لیگ به حساب می آید.

mohamadnd
5 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *