خبر تلخی که علی دایی به ایرانی‌ها داد

علی دایی بازیکن و سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در سالهای اخیر برای همیشه از فوتبال خداحافظی داشت. ظاهرا به نظر می رسد که تصمیم او در این باره جدی است و هرگز نمی خواهد آن را تغییر دهد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. خبر تلخی که علی دایی به ایرانی‌ها داد.

 

خبر تلخی که علی دایی به ایرانی‌ها داد

به گزارش سایت ورزشی، سابقه قبلی و تجربیاتی که در این زمینه وجود دارد. دایی قاطعانه عمل می کند و هرچیزی که گفته قابل تغییر نیست. حتی در زمینه فوتبال و سرمربیگری نیز شوخی ندارد. علی دایی می گوید که دیگر به فوتبال فکر نمی کند و می خواهد به زندگی شخصی ادامه دهد. یعنی فوتبال برای ایشان به هر دلیلی تمام شده و قصد برگشتن ندارد. سال هایی که علی دایی روی نیمکت تیم های لیگ برتری نشسته بود. همیشه نیز چالش داشته است. خیلی از زمان ها نیز حق با دایی بود و اعتبار و شخصیت خود را زیر سوال می برد. همان روزهایی که خیلی ها به شهریار فوتبال توصیه می کردند از سرمربیگری برود و در قامت یک مدیر فوتبالی ظاهر شود.

خیلی ها به دایی گفتند که باید در قامت یک مدیر فوتبالی فعالیت نماید. مثلا ریاست در فدراسیون فوتبال و یا حتی حضور در کنفدراسیون فوتبال آسیا بخشی از این موارد بود. چرا که این بازیکن و سرمربی شخصیت بین المللی دارد و می تواند در بالاترین پست ها مشغول فعالیت شود. اما دایی از جمله شخصیت هایی است که علاقه خاصی به حضور در بخش ها و سمت های مدیریتی فوتبال ندارد و بیشتر به دنبال حضور در نیمکت و هدایت تیم ها دارد. دایی تا آخرین روزهایی که در فوتبال حضور داشت در قامت یک مربی بود و در تصمیم خودش هیچ تغییر نداده است.

خبر تلخی که علی دایی به ایرانی‌ها داد

آیا دایی از فوتبال و هدایت تیم ها خداحافظی کرد؟

برخی اعتقاد دارند که علی دایی هرچه که در فوتبال می خواست را بدست آورد. نیمی از عمر خود را طی کرده و از این به بعد قصد دارد در آرامش زندگی کند. قطعا تصمیم علی دایی مورد احترام است و اگرچه دوست نداریم به همین زودی فوتبال ایران را خالی از ظرفیت های او ببینیم، اما باید این واقعیت را بپذیریم. تصمیم علی دایی خیلی سخت تغییر می کند و باید این موضوع را بپذیریم.

استایل خاص علی دایی کف خیابان اندرزگو

حالا دایی دور فوتبال خط کشیده است. و باید فقط گل های او را در اینستاگرام دنبال کنیم. از این به بعد باید به مناسبت های مختلف از دایی در فوتبال ایران یاد کنیم و یا هر از چند گاهی در صفحات اجتماعی کنفدراسیون فوتبال آسیا گل های تاریخی او را ببینیم و باهم درباره آن صحبت نماییم. چه بخواهیم و چه نخواهیم باید پرونده علی دایی در فوتبال را بسته شده بدانیم.

mohamadnd
8 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *