نامه مهم و جنجالی سازمان لیگ به استقلال!

نامه جدید و مهم سازمان لیگ که سقف بودجه استقلال را برای فصل جاری نشان می دهد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید با نامه مهم و جنجالی سازمان لیگ به استقلال!

 

نامه مهم و جنجالی سازمان لیگ به استقلال!

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که روز قبل جلسه کمیته انضباطی پیرامون شکایت پرسپولیس و آلومینیوم اراک از استقلال برگزار شد. همچنان محتوای این جلسه خبرساز درباره مناقشه و اختلاف میان هواداران استقلال و پرسپولیس قرار دارد. در شرایطی که تیم پرسپولیس با اتهام عبور از سقف بودجه، شکایت خود را از استقلال مطرح کرده است. مدیر عامل آبی ها اعتقاد دارند که این باشگاه سقف بودجه را رعایت کرده و هیچ تخلفی را در این باره انجام نداده است. تصویر نامه ای از این موضوع انتشار پیدا کرده که نشان می دهد. کشوری‌فرد رئیس سابق سازمان لیگ در نامه رسمی به باشگاه استقلال سقف بودجه آبی‌ها را 300 میلیارد تومان عنوان کرده است.

نامه مهم و جنجالی سازمان لیگ به استقلال!

در این نامه که 8 مرداد به باشگاه استقلال امضاء شده آمده که با توجه به مقررات جدید سازمان لیگ، سقف بودجه آبی ها برای فصل جدید 300 میلیارد تومان است. آنها اجازه ندارند که بیش از این هزینه نمایند. نکته مهم این است که نامه به مهدی تاج، قنبرزاده، طاهری و سهیل‌مهدی به عنوان مسئولان تصمیم‌گیر در فدراسیون و سازمان لیگ هم رو نوشت شده است. اگرچه استقلال معتقد است که بخشی از رقم اضافه را به عنوان هزینه رضایت‌نامه به بودجه خود اضافه کرده است.

اما باید دید این نامه جنجالی که سقف استقلال را تنها 300 میلیارد تومان عنوان می‌کند، چه تاثیری در روند پرونده خواهد داشت. تیم استقلال و پرسپولیس در این هفته پنج شنبه یکی از حساس ترین دیدارهای لیگ برتر تحت عنوان دربی را برگزار می کنند. در ادامه نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید. آیا استقلال از این بحران ها خارج می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *