کاپیتان پرسپوليس بازی الدحیل را از دست داد

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ایران یعنی امید عالیشاه به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش در جدال با الدحیل نمی باشد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. کاپیتان پرسپوليس بازی الدحیل را از دست داد.

کاپیتان پرسپوليس بازی الدحیل را از دست داد

به گزارش سایت ورزشی، در شرایطی که تمرین امروز باگاه پرسپولیس با مصدومیت دانیال اسماعیلی فر روبرو بود. حالا گل محمدی با خبر شوکه کننده روبرو شده و کاپیتان خودش را در بازی فردا در اختیار ندارد. و شرایط برای آنها کمی سخت شده است. امید عالیشاه کاپیتان اول پرسپولیس جدیدترین مصدوم سرخپوشان است. این بازیکن از اردوی تیم قرمزها خارج شد. و به این شکل به طور رسمی دیدار مقابل الدحیل را غایب است. تیم پرسپولیس برای دستیابی به صعود چشم به برتری تیمش مقابل الدحیل دوخته است. قبل از این با مصدومیت بازیکنانی نظیر مرتضی پورعلی گنجی، یاسین سلمانی و وحید امیری تیم آنها با دردسرهای زیادی روبرو شده بود. یحیی امید زیادی دارد تا در این مسابقه صعود خود را به دور بعد مسجل نماید.

پرسپولیس فقط در یک صورت حذف می‌شود!

در آخرین تمرین این تیم نیز دانیال اسماعیلی فر در زمان گرم نمودن بر اثر برخورد با محمد عمری مصدومیت پیدا کرد. و در تمرینات اصلی باشگاه حضور نیافت. با توجه به مصدومیت امید عالیشاه کار سرمربی پرسپولیس برای چیدمان نفرات سخت تر از قبل شده است. باید ببینیم که آنها چه شرایطی در مقابل الدحیل برای ترکیب اصلی خواهند داشت. باشگاه پرسپولیس با 8 امتیاز و بعد از النصر عربستان در جایگاه دوم جدول قرار دارد. و برای رسیدن به سهمیه صعود از این گروه ضمن برتری مقابل الدحیل، چشم به نتایج دیگر تیم های مدعی صعود دوخته است. قطعا غیب بازیکنان ستاره تیم چالش بزرگ برای آقای گل محمدی خواهدبود. باید ببینیم که این مربی باتجربه از چه بازیکنان جایگزینی استفاده میکند؟  به نظر شما سرمربی پرسپولیس چه تدابیری خواهد اندیشید؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *