بارسا و اتلتیکو برای حماسه جدیدی آماده می شوند

بارسا و اتلتیکو برای حماسه جدیدی آماده می شوند.در جدال بارسلونا و اتلتیکو مادرید، ژائو فلیکس به عنوان مهره اصلی ظاهر شد و اثری محو نشدنی در بازی بر جای گذاشت. در یک غروب سرد یکشنبه در Estadi Olimpic Lluis Companys. استاد پرتغالی یک لحظه انتقام شیرین را از باشگاه مادرش، اتلتیکو مادرید ترتیب داد.

بارسا و اتلتیکو برای حماسه جدیدی آماده می شوند

بارسلونا به پیروزی 1-0 مقابل قهرمان فعلی دست یافت

بارسا و اتلتیکو برای حماسه جدیدی آماده می شوند
بارسا و اتلتیکو برای حماسه جدیدی آماده می شوند

و این چیپ متهورانه فلیکس بود که امیدهای اتلتیکو را در هم شکست و نام او را در تاریخچه این رقابت شدید ثبت کرد. جشن او، که یادآور شور و نشاط بلینگهام است، به طرفداران اتلتیکو که میهمان بودند، به خوبی از احساساتی که در رگ های او جاری است صحبت می کرد.

فلیکس پس از بازی گفت: “برای من، این چیزی بیش از یک گل بود؛ این یک لحظه آرامش بود.” “تنها نزدیکترین افراد به من سفری را که طی کرده ام درک می کنند. این اوج کار سخت بود.”

این بازی شاهد تجدید حیات بارسلونا زیر نظر ژاوی بود و بهترین فرم فصل خود را به نمایش گذاشت. مثلث هافبک ایلکای گوندوگان، فرنکی دی یونگ و پدری سرعت بازی را تنظیم کردند و هم افزایی باورنکردنی خود را به نمایش گذاشتند. با این حال، ناکارآمدی در پایان، به ویژه از سوی روبرت لواندوفسکی. بارسلونا را از تقویت درخشش فلیکس در دقیقه 28 محروم کرد.

از سوی دیگر

از سوی دیگر
از سوی دیگر

اتلتیکو مادرید، علیرغم تغییرات تاکتیکی دیگو سیمئونه در نیمه دوم. برای تثبیت برتری خود تلاش کرد. به نظر می‌رسید تمرکز روی مهار فلیکس بود. که از تکل‌های خشن بازیکنان حریف به او مشهود بود، که منجر به دریافت پنج کارت زرد شد که دو مورد از آنها ناشی از چالش‌های شدید اکسل ویتسل و سزار آزپیلیکوئتا بود.

تنش بیشتر شد زیرا خوزه ماریا گیمنز درگیر تبادل کلامی با فلیکس شد، که شاهدی بر شدت بازی بود.

عواقب بازی بازتاب احساسات ابراز شد توسط کهنه‌سربازان اتلتیکو. سائول نیگز و آنتوان گریزمان بود، که تعهد فلیکس به باشگاه را زیر سوال بردند. گریزمان بر اهمیت ثبات در باشگاهی مانند اتلتیکو تاکید کرد و به فقدان ادعایی فلیکس اشاره کرد.

با این حال

با این حال
با این حال

فلیکس با دیپلماسی پاسخ داد و گفت: “من به نظرات آنها احترام می گذارم. اما این چیزی نیست که کاملاً با آن موافقم. من هم تیمی های سابقم را گرامی می دارم و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. مگر زمانی که مسیرهای ما در زمین تلاقی می کند.”

پس از تعویض خود در دقیقه 77. فلیکس توانایی خود را نشان داد، 37 تلاش از 41 تلاش را انجام داد و در 7 دوئل پیروز شد. تاثیر خود را فراتر از گل برتری مسابقه محکم کرد.

در حالی که فلیکس حضور خانواده اش را در سکوها تایید کرد، چند متر دورتر، خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا. از این پیروزی لذت برد، که نمادی از تغییر در تبادلات اخیر بین دو باشگاه است.

این رویارویی سنگینی تاریخ را به همراه داشت

و یادآور معاملات گذشته بین بارسلونا و اتلتیکو مادرید بود.

Hesam
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *