قهرمان فینال جام حذفی کدام تیم می شود؟

دو تیم تهرانی استقلال و پرسپولیس فینال جام حذفی فوتبال ایران را تشکیل می دهند و باید در یک دیدار حساس در ورزشگاه آزادی روبروی هم قرار بگیرند. به نظر شما کدام تیم شایسته تر است؟ قهرمان فینال جام حذفی کدام تیم می شود؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

استقلال تیم شایسته قهرمانی جام حذفی:

استقلال از لحاظ مهره و شرایط روحی در وضعیت بهتر از پرسپولیس می باشد. در بازی آخر دو تیم که چند هفته قبل در لیگ برتر انجام شد اگر داور اشتباه نمی کرد و در همان اوایل بازی پنالتی می گرفت استقلال برنده دربی صدم می شد. این صحبت های یکی از پیشکسوت های استقلال است. رضا عادلخانی در گفتگو با یک خبرگزاری گفت: برتری پرگل آبی ها در مقابل نساجی و صعود به فینال همه چیز را نشان داد. آبی ها اگر در بازی های مهم امتیاز از دست نمی دادند بدون شک قهرمان بودند. استقلال عملکرد خوبی در برابر نساجی قائمشهر داشت و توانست با یک برد پرگل با روحیه بالا به فینال جام حذفی برسد.

 

در ادامه ببینید:

استقلال و پرسپولیس در فینال جام حذفی

قهرمان فینال جام حذفی کدام تیم می شود؟

قهرمانی در جام حذفی باید به تیم استقلال برسد تا به نوعی ناراحتی هواداران از قهرمان نشدن در لیگ برتر جبران شود. هماهنگی عالی بین بازیکنان شکل گرفته و با تمرکز بالا می توان به قهرمانی در جام حذفی امیدوار بود. به نظر عادلخانی استقلال شایسته ترین تیم برای قهرمانی جام حذفی محسوب می شود. فوتبالی که این تیم ارائه داد جزو زیباترین بازی های فوتبال چند سال اخیر بود.

 

قهرمان فینال جام حذفی کدام تیم می شود؟

البته با اینکه برخی اعتقاد دارند استقلال شایسته قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران است. اما نشانه هایی 24 ساله نیز پرسپولیس را قهرمان جام حذفی می داند!

برخی نشانه های تاریخی می گویند تیم پرسپولیس می تواند با تکرار تاریخ قهرمان جام حذفی شود. پرسپولیس و استقلال در یک موضع تاریخی تکراری قرار گرفته اند، برای 2 تیم شرایط درست مثل سال 78-77 شده است.

قهرمان فینال جام حذفی کدام تیم می شود؟

به گزارش سایت ورزشی ، در آن سال نیز پرسپولیس قهرمان لیگ شد و در جام حذفی سرخ ها و آبی ها در فینال روبروی هم قرار گرفتند. در روز 20 تیرماه سال 78 پرسپولیس برابر استقلال در جام حذفی هم برنده شد و هم قهرمان دبل مسابقات. بین این 2 دوره تاریخی شباهت های بسیاری وجود دارد که مرور می کنیم:

قهرمان فینال جام حذفی کدام تیم می شود؟

1- در آن سال قرمزها قهرمان لیگ شدند. آبی ها و زردپوشان اصفهان در جایگاه بعدی قرار گرفتند.

2- پرسپولیس مثل امروز با برد برابر سپاهان در اصفهان در مراحل قبل تر مسابقات به فینال جام حذفی رسیده بود.

3- مربی پرسپولیس ایرانی یعنی علی پروین و مربی استقلال خارجی یعنی سکوموروخوف بود.

4- مثل امروز، استقلالی ها در صدد پیروزی و انتقام بابت باخت لیگ برابر پرسپولیس بودند.

5- پرسپولیس مدت ها بود برابر تیم استقلال بازنده نشده بود.

خیلی چیزها به آن بازی شباهت دارد، آیا تاریخ تکرار خواهد شد. یا این که استقلال می تواند از پرسپولیس انتقام گرفته است. و در مسابقات جام حذفی عنوان قهرمانی را به دست آورد؟

1 دیدگاه در “قهرمان فینال جام حذفی کدام تیم می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *