ساخت ورزشگاه بزرگ تهران وارد فاز عملیاتی شد

ساخت ورزشگاه جدید در اطراف تهران در دستور کار دولت رئیسی قرار گرفت. مدیران ارشد شرکت IPPR چین از زمین مجموعه شهر آفتاب بازدید کردند. ساخت ورزشگاه بزرگ تهران وارد فاز عملیاتی شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

ساخت ورزشگاه بزرگ تهران وارد فاز عملیاتی شد

به گزارش سایت ورزشی، ایجاد یک مجموعه بزرگ ورزشی همانند یک استادیوم شبیه آزادی در اطراف تهران چند سالی است. ابراهیم رئیسی اولین شخصی بود که پیشنهاد داد ورزشگاه بزرگ در شهر تهران انجام شود. شن گانگ مدیر عامل شرکت IPPR به همراه دیگر مدیران ارشد این شرکت چینی پیش از ظهر امروز با حضور در مجموعه شهر آفتاب، از زمین در نظر گرفته شده برای احداث مجموعه ورزشی فرهنگی بین‌المللی در پایتخت بازدید کردند. احتمالا از ماه های آینده فازهای مختلف این پروژه انجام می شود. و دارای یکی از گسترده ترین ورزشگاه های پر امکانات ایران است.

ساخت ورزشگاه بزرگ تهران وارد فاز عملیاتی شد

در پی بازدیدی که مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی و سعید ابوالفتحی معاون شرکت ایرانی نیز حضور داشت. مدیر شهر آفتاب توضیحات فنی لازم درباره این زمین ٣٧٠ هکتاری و مرزهای جغرافیایی این زمین را به مدیرعامل شرکت مشاور در طراحی و ساخت مجموعه ورزشی تهران ارائه کرد. مدیران این شرکت نیز با بررسی و تهیه عکس‌های مورد نظر مقدماتی، اطلاعات اولیه را برای تیم فنی شرکت ارسال کردند. تیم فنی شرکت IPPR پس از ورود به ایران در دفتر کاری که در یکی از مجموعه‌های ورزشی تهران برای آنها پیش‌بینی شده، احتمالا مستقر شوند. به نظر شما آیا این پروژه تا چند سال آینده اجرایی می شود؟

شاید هم به دلیل مشکلات مختلف نیمه کاره باقی بماند؟ قطعا وجود یک ورزشگاه مدرن در شهر پایتخت امری ضروری است. چندسالی است که ورزشگاه آزادی فرسودگی پیدا کرده است. لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
10 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *