رئال بهترین جانشین امباپه را پیدا کرد

کیلیان امباپه یکی از بهترین بازیکنان چند سال اخیر تیم ملی فرانسه و باشگاه پاری سن ژرمن است. به دنبال حضور رافائلا پیمنتا ایجنت ارلینگ هالند در سانتیاگو برنابئو شایعات انتقال مهاجم سیتیزن ها به رئال مادرید افزایش پیدا کرده است. در ادامه سایت ورزشی با رئال بهترین جانشین امباپه را پیدا کرد همراه شوید.

رئال بهترین جانشین امباپه را پیدا کرد

رئال بهترین جانشین امباپه را پیدا کرد

به گزارش سایت ورزشی، پیمنتا ایجنت و مدیر هالند دیروز در سانتیاگو برنابئو حضور یافت تا مسابقه رئال مادرید و براگا را از نزدیک مشاهده نماید. حضور این شخص در استادیوم به شایعات انتقال ارلینگ هالند به رئال مادرید جان تازه ای بخشیده است. غول لالیگا از سال های حضور این فوتبالیست در دورتمند به ایشان علاقه داشتند. به تازگی در خبرها عنوان شده است که مدیران مادریدی در حال برنامه ریزی برای حضور این بازیکن در سانتیاگو برنابئو هستند. قطعا حضور بهترین بازیکن جوان حال حاضر جهان که نامزد دریافت توپ طلای امسال نیز بود می تواند به رئالی ها کمک زیادی کند. مسئولان باشگاه رئال مادرید علاقه زیادی به حضور ارلینگ در مادرید دارند.

رئال بهترین جانشین امباپه را پیدا کرد

آنها ابتدا قصد داشتند که امباپه را جذب نمایند که با انتشار خبرهای جدید به نظر می رسد کاملا از عقد قرارداد با این بازیکن فرانسوی صرف نظر نموده اند. بر اساس گزارشات رسانه های اسپانیایی، باشگاه حقوق درخواستی او را برای بازیکنی که سال آینده 26 ساله می شود. مبلغ قرارداد را زیاد دانستند. بر اساس گزارشات، رئال هالند را جزو گزینه های اصلی برای جایگزینی امباپه در تابستان 2024 می داند. احتمالا آنها در تابستان آینده جذب این مهاجم نروژی را در دستور کار خود دارند.البته پیمنتا درباره قرارداد با رئال و حضورش در استادیم تکذیب نمود. اما با توجه به شرایط موجود، رئال در هفته ها یا ماه های آینده با بازیکن سیتی و ایجنتش ارتباط برقرار نکند. آنها می خواهند خاطرات تلخ امباپه را با جذب ارلینگ هالند فراموش نمایند.

رئال بهترین جانشین امباپه را پیدا کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *