زن مسی آن شب خاطره‌انگیز را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کند

همسر لیونل مسی بازیکن مشهور فوتبال جهان عکسی از خودش انتشار داده که بکگراند گشی موبایلش را نشان می دهد که یک تصویر خاص از مهم ترین شب زندگی همسرش است. زن مسی آن شب خاطره‌انگیز را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

زن مسی آن شب خاطره‌انگیز را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کند

زن مسی آن شب خاطره‌انگیز را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کند

به گزارش سایت ورزشی، لیونل مسی و همسرش آنتونلا جزو زوج های محبوب و مشهور دنیا هستند که عاشق همدیگر می باشند و یک رابطه عمیق دارند. این دو نفر از دوران کودکی باهم آشنا شده اند و ارتباط آنها به ازدواج ختم شده است. لیونل مسی سال قبل توانست با تیم ملی آرژانتین قهرمانی جهان در جام جهانی قطر 2022 را تجربه کند. او بعد از قهرمانی کشور در فینال جام جهانی، آنتونلا همسرش و فرزندانش نیز در جشن قهرمانی وارد زمین شده و در کنار لیونل قرار گرفتند. او تنها خانمی بود که توانست جام قهرمانی در مسابقات جام جهانی مردان را از نزدیک ببیند و در دستانش لمس نماید. تابحال به غیر از بازیکنان تیم قهرمان هیچکس اجازه دست زدن به جام را نداشته است.

زن مسی آن شب خاطره‌انگیز را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کند

آنتونلا روکوزو همسر لیونل مسی عاشق و دیوانه وار به همسر خودش علاقه دارد. همیشه او در کنار همسر فوتبالیستش قرار دارد و در جشن ها و توپ طلا و مراسمات مختلف حضور دارد. حالا عکسی از همسر بازیکن معروف اینترمیامی منتشر شده که نشان می دهد عکس بکگراند گوشی‌اش تصویری از شب جشن قهرمانی در قطر است و او هیچوقت آن شب به یادماندنی را فراموش نمی‌کند. البته مسی نیز برای او کم نمی گذارد و همیشه هدایای گران قیمت و لاکچری خریداری می کند. مسی جزو ثروتمندترین بازیکنان فوتبال جهان است که توانسته در باشگاه بارسلونای اسپانیا به مردم دنیا شناسنده شود. او این روزها در اینترمیامی آمریکا توپ می زند و احتمالا در جام جهانی بعدی نیز با کشورش حضور خواهد داشت.

mohamadnd
19 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *