اختلاف پرسپولیس با علیرضا بیرانوند

تیم پرسپولیس تهران و علیرضا بیرانوند یک فصل بسیار خوبی را سپری کردند. علی بیرو با کلین شیت های موفق خودش توانست یک تنه پرسپولیس را صاحب دو جام قهرمانی و سوپرجام نماید. در ادامه سایت ورزشی با اختلاف پرسپولیس با علیرضا بیرانوند ما همراه شوید.

 

اختلاف پرسپولیس با علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند دروازه بان اصلی تیم ملی فوتبال ایران و گلر باشگاه پرسپولیس در روز شنبه با ارسال نوتیس یا همان اخطار رسمی به پرسپولیس به دنبال دریافت مابقی مطالباتش در فصل قبل لیگ برتر شد. اتفاق هایی که بر مبنای آن تیم پرسپولیس از زمان دریافت نوتیس 15 روزه وقت داشته تا مطالبات این دروازه بان را پرداخت نماید. اگر اینکار را انجام ندهد بیروانوند می تواند قرارداد خودش را یک طرفه با قرمزها فسخ نماید. بیرانوند در این فصل جزو بهترین دروازه بان لیگ برتر شناخته شد و توانست نام خودش را ماندگارتر کند. تیم های بزرگ عربستانی به دنبال عقد قرارداد با او هستند ولی پرسپولیس به هر نحوی نمی خواهد او را از دست بدهد و باید از لحاظ قرارداد و طلب مشکلات موجود را حل کند.

اختلاف پرسپولیس با علیرضا بیرانوند

علی بیرو گلر شماره 1 تیم ملی فوتبال ایران با تیم باشگاهی خودش بر سر میزان طلب دچار اختلاق شده است. بیرو تاحالا 84 درصد از مبلغ خام قرارداد خود را در فصل قبل دریافت نمود و اعتقاد دارد. که بر اساس آپشن های خودش همچنان 40 درصد از قرمزها طلبکار است. ولی باشگاه این رقم را قبول ندارد و اعتقاد داشته که بر اساس قرارداد علی بیرو حدود 30 درصد دیگر از آنها طلب داشته و این مبلغ بعد از مذاکره و توافق پرداخت می شود.مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران در روز قبل رسما در سمت خودش باقی ماند. درویش می خواهد به طور رسمی مذاکره ای با علیرضا داشته باشد. و این بازیکن نیز خواستار کنار گذاشتن اختلافات موجود است. دروازه بان ملی پوش ایرانی پیشنهادات جدی از دو باشگاه عربستان و باشگاه های اروپایی دارد ولی پرسپولیس به دنبال تمدید قراردادش در فصل آینده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *