تفاوت‌های فوتبال آلمان و انگلستان از نظر کین

هری کین از تفاوت انگلستان با آلمان گفت

هری کین، ستاره جدید بایرن مونیخ، از شروع خوب خود و تفاوت بوندس‌لیگا با لیگ برتر انگلیس صحبت کرد.

طبق گزارش ورزشی بایرن مونیخ شب گذشته در هفته اول از فصل جدید بوندس‌لیگا روبروی وردربرمن به میدان رفت و توانست با چهار گل این تیم را شکست دهد.

تفاوت‌های فوتبال آلمان و انگلستان از نظر کین

 تفاوت‌های فوتبال آلمان و انگلستان از نظر کین
تفاوت‌های فوتبال آلمان و انگلستان از نظر کین

این اولین باری بود که کین با پیراهن تیم جدیدش در بوندس‌لیگا به میدان می‌رفت. او موفق شود در همین ابتدای کار توانایی‌هایش را به خوبی به نمایش بگذارد و با ارسال یک پاس گل و به ثمر رساندن یک گل ستاره تیمش در این بازی لقب بگیرد.

توخل پس از پایان بازی بسیار از او تمجید کرد و مدعی شد که از عملکرد این بازیکن در این دیدار و همچنین در تمرینات بایرن بسیار راضی است.

این ستاره انگلیسی پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: «شب خوبی بود. ما بازی را خوب و با گلی زودهنگام شروع کردیم. پس از آن شرایط سخت شد. آنها در نیمه دوم قدرتمند ظاهر شدند و چند فرصت گلزنی داشتند. من خوشحالم که توانستم گل دوم را بزنم. بازیکنانی که از روی نیمکت به زمین آمدند هم عملکرد بسیار خوبی داشتند.

البته که من با توجه به محیط جدید و باشگاه جدید کمی عصبی بودم. اما زمانی که وارد زمین شدم دیگر فقط به بازی فکر کردم و خوشحالم که نتیجه خوبی گرفتیم. در مقایسه با لایپزیش بازی بسیار بهتری بود. ما بهتر دفاع کردیم و بسیار خوشحال هستیم که توانستیم کلین‌شیت کنیم.»

او درباره تفاوت شرایط بازی در آلمان و انگلیس اضافه کرد: «هواداران هر دو طرف واقعا در تمام طول بازی فوق العاده بودند. این جو واقعا با جوی که من در فوتبال انگلیس و لیگ برتر تجربه کرده‌ام فرق داشت.»

هرگز اجازه ندهید شکست بایرن مونیخ از لایپزیش سبب شود که باور کنیم توخل و ین نتوانند با هم به موفقیت برسند!
هر چند که توخل از چلسی اخراج و هری با تاتنهام هرگز هیچ جامی را نبرد اما این دو بار ها و بارها اثبات کرده اند که چه تپانایی های فوق العاده ای دارند.
پس منطقی است که توخل از حضور هری کین انکلیسی تا به این میزان خوشحال و هیجان زده باشد زیرا که می داند او با هری کین قادر به انجام کار های بزرگی خواهد بود.

انگار پازل گمشده ی بایرن مونیخ بعد از لواندوفسکی همین ستاره پخته و باتجربه انگلیسی و با کیفیتی است که امسال به جمع باورایی ها اضافه شده است.

sajjad
20 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *