دروازه‌بان معروف ستاره موسیقی و مربی زومبا شد

یکی از فوتبالیست های سابق باشگاه بارسلونا بعد از بازنشستگی به دنبال موسیقی رفت. او در این زمینه چندین جوایز را بدست آورد. و حالا به دنبال تدریس زومبا رفته است. در ادامه سایت ورزشی با خبر دروازه‌بان معروف ستاره موسیقی و مربی زومبا شد همراه ما باشید.

 

دروازه‌بان معروف ستاره موسیقی و مربی زومبا شد

به گزارش سایت ورزشی ، ژوزه مانوئل پینتو ستاره اسبق باشگاه بارسلونای اسپانیا در فوتبال به همه چیزهایش رسید و بعد از بازنشستگی یک مسیر جدیدی را در پیش گرفت. پینتو 6 سال قبل در باشگاه اسپانیایی بارسا فوتبال خود را سپری کرد و در آنجا به عنوان ذخیره ویکتور والدس بازی می نمود و در سال 2014 بعد از کسب چندین جام بازنشسته شد و همانند سه گانه در 2009 تحت هدایت پپ گواردیولا. دروازه بان 47 ساله دیگر در فوتبال حضور ندارد. عاشق تجربه در علایق دیگرش است.

دروازه‌بان معروف ستاره موسیقی و مربی زومبا شد

پینتو عاشق موسیقی است و اولین بار در سال 2000 شرکت ضبط موسیقی خودش بنام Wahin Makinacioes را تاسیس کرد. تا 6 سال هیچ نوع فعالیت موسیقی نکرد و انتشار نداد. اما حالا بعد از بازنشستگی در دنیای فوتبال برای خود یک استودیو موسیقی در زادگاهش سانتا ماریا در جنوب غربی اسپانیا ساخت. دروازه‌بان سابق نام «واهین» را برگزید و دو آهنگ او در موسیقی متن فیلم‌های پرفروش هالیوود استفاده شد.

آهنگ های مشهور بازیکن سابق:

«پاپی پاپی» در Ride Along ۲، کمدی با آیس کیوب و کوین هارت، نواخته شد. که ۱۲۵ میلیون دلار (۹۷ میلیون پوند) در باکس آفیس فروخت. سپس سال 2017 نیز La Habana در یک صحنه کلیدی از The Fate of the Furious با بازی وین دیزل، دواین جانسون و جیسون استاتهام ظاهر شد. که بیش از ۱ میلیارد دلار (۷۷۹ میلیون پوند) در سراسر جهان به دست آورد. آهنگ پینتو جزو 10 آهنگ برتر جدول بیلبورد شد و حتی در سرتاسر آمریکای لاتین فروخته شده بود.

دروازه‌بان معروف ستاره موسیقی و مربی زومبا شد

ستاره بارسلون موفقیت زیادی را بدست آورد. و به دلیل کار خوبش در آلبوم نینا پاستوری ستاره موسیقی پاپ اسپانیایی، جایزه آندلس، که یک گرمی لاتین است، را نیز دریافت کرد. حالا فوتبالیست اسبق رئال بتیس و سلتاویگو جنبه های دیگری از اشتیاق به موسیقی خودش را جستجو خواهد کرد. او برای دانش آموزان مشتاق به کلاس های زومبا تدریس برگزار می کند. و ایشان یکی از فوتبالیست خواننده هایی که در این ریتم نیز مهارت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *