سوپرایز مهدی مهدوی کیا به مناسب تولد

مهدی مهدوی کیا بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران که در سالها حضورش در این رشته ورزشی جزو یکی از پرافتخارترین بازیکنان لژیونر کشورمان محسوب می شد. این بازیکن دنیای فوتبال به مناسب تولدش از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا سوپرایز شد. در ادامه سایت ورزشی با سوپرایز مهدی مهدوی کیا به مناسب تولد همراه ما باشید.

 

سوپرایز مهدی مهدوی کیا به مناسب تولد

به گزارش سایت ورزشی ، کنفدراسیون فوتبال آسیا یک پوستر جالب از ستاره تیم ملی فوتبال ایران رونمایی کرد. مهدی جزو ستاره های سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که سابقه حضور در تیم های مطرح اروپایی نظیر هامبورگ در بوندسلیگا آلمان در کارنامه خودش دارد. او به دلیل درخشش در تیم هامبورگ توسط هواداران این باشگاه لقب موشک ایرانی داده شده بود. مهدوی کیا از جمله بازیکنان مردمی و میهن دوست که همیشه در کنار مردم بوده است و حتی از علی کریمی نیز حمایت کرده است. گل از راه دور و استثنایی مهدوی‌کیا به چین و همچنین گل حساس این بازیکن در جام جهانی ۹۸ فرانسه به تیم ملی آمریکا هنوز هم در ذهن علاقه‌مندان به فوتبال باقی مانده است.

سوپرایز مهدی مهدوی کیا به مناسب تولد

مهدی مهدوی‌کیا سرانجام در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ هنگامی که ۳۶ سال داشت به‌طور رسمی از میدان‌های فوتبال خداحافظی کرد. در ابتدا طبق توافق پرسپولیس و سپاهان برای حضور نمادین مهدوی‌کیا در فینال جام حذفی عنوان شد. که قبل از فینال جام حذفی مسابقه‌ای نمادین انجام خواهد شد. اما این مسابقه نمادین صورت نگرفت و مهدوی کیا در ۵ دقیقه پایانی بازی وارد زمین شد. در نهایت سپاهان در ضربات پنالتی پیروز شد. و مهدی مهدوی کیا در حالیکه بازیکنان پرسپولیس زمین را ترک کرده بودند. به تنهایی در بین تشویق تماشاگران پرسپولیس و سپاهان چهار گوشه زمین را بوسید و ناکام از بلند کردن جام زمین را ترک کرد. صفحه رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز با انتشار پوستری از چهره سرشناس فوتبال ایران به تولد مهدوی‌کیا واکنش نشان داد.

mohamadnd
26 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *