فرار پدر مهاجم لیورپول از چنگ گروگانگیرها

بعد از اینکه مادر مهاجم پرتغالی تیم فوتبال لیورپول از دست تبهکارانی که او را گروگان گرفته بودند. حالا خبرهایی رسیده که پدر لوئیس دیاس نیز از دست تبهکاران آزاد شده است. در ادامه سایت ورزشی با فرار پدر مهاجم لیورپول از چنگ گروگانگیرها همراه ما بمانید.

فرار پدر مهاجم لیورپول از چنگ گروگانگیرها

به گزارش سایت ورزشی ، خبرهایی از رسانه های محلی کلمبیا رسیده که نشان می دهد. پدر لوئیس دیاس مهاجم پرتغالی تیم فوتبال لیورپول نیز از چنگ گروگان گیرها رها شده اند. پدر و مادر دیاس شب قبل یعنی شنبه در نزدیکی محل زندگی خود در شهر بارانکاس شمال کلمبیا ربوده شده بودند. که با تلاش های پلیس مادر او خیلی سریع آزاد شد. اما پدر لوئیس همچنان در کنار گروگان گیرها قرار داشت. بدین ترتیب عملیات آزادی لوئیس مانوئل دیاس ادامه یافت. و سرانجام نیز بعد از چند ساعت درگیری پلیس با تبهکاران و کشته شدن دو نفر از آنها که در مجموع 4 نفر بودند، او نیز آزاد شد.

فرار پدر مهاجم لیورپول از چنگ گروگانگیرها

بر اساس اعلام منابع خبری منطقه لاگواخیرای کلمبیا ، هدف گروگانگیرها از دزدیدن پدر و مادر دیاز، انتقال آنها به ونزئولا با هدف باج گرفتن از ستاره لیورپول بود. در حالی که انتشار عکس های مادر دیاس در جمع دوستان حکایت از آزادی موفق او داشت. هنوز منابع رسمی البته آزادی پدر ایشان را اعلام نکردند. برحسب این حادثه که ضربه های روانی به فوتبالیست مشهور لیورپول وارد شده است. حتی احتمال دارد که یورگن کلوپ سرمربی قرمزهای مرسی ساید برای بازی امروز تیمشان در مقابل ناتینگهام فارست آنفیلد (۱۷:۳۰ به وقت تهران) از ستاره پیشین پورتو استفاده نکند. به نظر شما در سال های اخیر علت افزایش سرقت و گروگانگیری در کشورهای مختلف دنیا چیست؟ ظاهرا فقر و بدبختی باعث شده تا بسیاری افراد به این کارهای ناشایست روی بیاورند. و از ثروتمندان و افراد معروف دزدی نمایند. نمونه آن نیز ماجرای سرقت خشن از دروازه بان پرسپولیس بود.

mohamadnd
30 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *