سقوط آزاد گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال

نیمار جونیور یکی از ستاره های گران قیمت تاریخ فوتبال جهان بوده است. ارزش نیمار در بازار به پایینترین سطح خودش رسیده است. و این فوتبالیست حتی در سانتوس هم چنین شرایطی نداشته است. در ادامه سایت ورزشی با سقوط آزاد گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال همراه شوید.

 

سقوط آزاد گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال

به گزارش سایت ورزشی، نیمار جونیور در تابستان 2017 با انتقال تاریخی به رقم 222 میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن فرانسه رفت. این قرارداد در آن زمان جزو گران ترین ها بود و نیمار قطعا یک رکورددار در این زمینه بوده است. این رقم بند فسخ او بود که توسط باشگاه پاریسی فعال شد. نیمار در اوج بود که به پی اس جی رفت و هرگز نتوانست روزهای خوب و درخشان خود را در بارسلونا در فرانسه نیز تکرار کند! بهترین فصل او با پی اس جی فصل 20-2019 بود که تا فینال لیگ قهرمانان پیش رفته بود. و در نهایت نیز به بایرن مونیخ برخورد کرد. و شکست خوردند. البته نیمار بازیکن بدشانسی هم است. چون در زمانی که به عربستان رفت نیز در تیم ملی کشورش مصدومیت شدیدی پیدا کرد. و تقریبا باید فوتبال او را تمام شده بدانیم!

سقوط آزاد گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال

بر اساس وب سایت ترانسفر مارکت مشخص شد که ارزش نیمار حالا در تیم الهلال عربستان به 45 میلیون یورو کاهش پیدا کرده است. ستاره برزیلی تابستان امسال پاریس را به مقصد ریاض ترک کرد و به الهلال عربستان پیوست. حالا نیز این بازیکن به دلیل مصدومیت در رقابت های ملی از میادین فوتبال دور مانده است. نیمار وقتی در سانتوس بود 11 سال قبل نیز ارزش بیشتر از 45 میلیون یورو را تجربه کرده بود. اما در سال 2019 ارزش این بازیکن 180 میلیون یورو بود و در عرض چهار سال ارزش او 135 میلیون یورو افت پیدا کرده است. به نظر شما آیا این بازیکن ستاره برزیلی دوباره می تواند به میادین بازگردد و رقم ارزش خود را بالا ببرد؟

سقوط آزاد گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال

mohamadnd
20 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *