نیمار درد می‌کشد، نیمار گریه می‌کند!

عکس هایی از یک جلسه فیزیوتراپی نیمار جونیور در کشور برزیل منتشر شده است. این تصاویر و فیلم ها نشان می دهد که این بازیکن با یک شرایط سخت و طافت فرسایی روبرو شده است. نیمار می گوید که یک ماه است با اشک و اه زندگی می کند. ظاهرا مصدمیت نیمار در حال گذران است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. نیمار درد می‌کشد، نیمار گریه می‌کند!

 

نیمار درد می‌کشد، نیمار گریه می‌کند!

به گزارش سایت ورزشی، نیمار یکی از پرطرفدارترین بازیکنان برزیل و تیم الهلال عربستان در یک بازی ملی با پارگی رباط صلیبی روبرو شد. او نشان داده که مصدومیت رباط واقعا سخت و دردناک است. ویدیویی که از یک جلسه فیزیوتراپی او در برزیل منتشر شده گواه این موضوع است. ستاره برزیلی تیم الهلال عربستان در ماه نوامبر در حالی که برای مسابقات تیم ملی کشورش به برزیل بازگشته بود. در آن مسابقه با پاره شدن رابط صلیبی روبرو شد و عملا فصل را از دست داده است.

سقوط آزاد گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال

نیمار درد می‌کشد، نیمار گریه می‌کند!

در یک فیلم منتشر شده نشان می دهد که نیمار امروز از یک جلسه فیزیوتراپی بسیار درد کشیده و بارها فریادهای بلند می زند. چندباری هم ستاره برزیلی در حال گریه کردن از درد شدید روبرو شده است. این عکس ها نشان می دهد که برخلاف ادعاهای برخی منتقدان او ریکاوری را ساده نگرفته است. اتفاقا برنامه فشرده برای بازگشت به میادین فوتبال هرچه سریعتر گرفته است. نیمار در کپشن ویدیویی که انتشار داد خطاب به دوست و دشمنان خود گفت: پاره شدن رباط ‏صلیبی بدترین مصدومیت ممکن است و او یک ماه است با اشک و آه زندگی می‌کند.

نیمار درد می‌کشد، نیمار گریه می‌کند!

در بهترین شرایط که اصلا اینطور به نظر نمی رسد نیمار زودتر از ماه آگوست 2024 اگر بتواند به میادین بازگردد. پزشک تیم ملی برزیل هم اخیرا تایید نمود که ستاره برزیلی بدون شک کوپا آمه ریکا در تابستان آینده را نیز از دست خواهد داد.

نیمار درد می‌کشد، نیمار گریه می‌کند!

mohamadnd
20 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *