هدف کاروان ایران در هانگژو

سرپرست کاوران ایران در هانگژو حضور دارد. تیم های ورزشی رشته های مختلف ایران در این شهر از چین حضور داشته تا بتوانند ایران را برای چندمین بار طلایی کنند. در ادامه سایت وزشی با هدف کاروان ایران در هانگژو بیشتر آشنا شوید.

 

هدف کاروان ایران در هانگژو

به گزارش سایت ورزشی ، سید مناف هاشمی سرپرست کاروان هانگژو امیدوار است که رتبه ششم دوره قبل نیز تکرار گردد. مناف هاشمی بعد از کسب دو مدل طلا توسط وشوکاران ایرانی بیان داشت: تیم ووشو عملکرد مناسبی داشت. ولی باید یک طلای دیگر هم در این زمینه کسب می کرد. متخصصان ورزشی نظیر علی نژاد نایب رئیس کنفدراسیون آسیا ، صدیقی رئیس فدراسیون در یکی از رشته ها از ناداوری نسبت به بچه ها گفتند. سید مناف در ادامه گفت: خدا را شکر می کنیم. که در رشته ووشو توانستیم دو طلا ، سه نقره و یک برنز کسب نماییم. این نتیجه شرایط کاروان ایران را تغییر داد و در حال حاضر جایگاه هشتم هستیم. در ادامه باید ببینیم که تکواندو و قایق سواری چه می کنند.

هدف کاروان ایران در هانگژو

از چند روز آینده کشتی و کاراته مسابقاتش شروع خواهد شد. و برخی از مدال ها جبران می شود. دبیر کل و سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی گفت: به هر حال رقابت سختی است و کشورهای دیگر هم به صورت ضعیف باهم رقابت می نمایند. تعداد نقره های تیم ملی ما خوب است و خیلی امید داشتیم که سه چهار مدال نقره با طلا عوض شود. اما چون این مدال ها عمدتا با میزبان بود، کار ما برای رقابت با سایر افراد سخت است. سخت شدن این شرایط برای بقیه کشورها نیز وجود دارد. امید داریم بتوانید چایگاه ششم دوره قبل را حفظ نماییم. به نظر شما آیا ایران می تواند تعداد طلاهای خودش را در این دوره از مسابقات آسیایی افزایش دهد؟ نظرات تان را کامنت نمایید.

mohamadnd
28 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *