حضور قلعه نویی در مراسم استقلال

امیر قلعه نویی سرمربی سابق تیم های استقلال و گل گهر سیرجان در اسفند ماه سال قبل به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد. در روز گذشته سرمربی با برخی از پیشکسوت های استقلال در رستوران علیرضا منصوریان دور هم جمع شدند. در ادامه سایت ورزشی با حضور قلعه نویی در مراسم استقلال همراه ما باشید.

 

حضور قلعه نویی در مراسم استقلال

به گزارش سایت ورزشی ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بقیه پیشکسوت های استقلال در رستوران علیرضا منصوریان کنار هم قرار گرفتند. شب قبل سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تعدادی از پیشکسوت های بزرگ استقلال در کنار منصوریان دور هم جمع شدند. آنها هفتاد و هشتمین سالگرد تاسیس این باشگاه را جشن گرفتند. این مراسم که با حضور افرادی از جمله قلعه نویی ، کاظم اولیایی ، نصرالله عبداللهی ، بهتاش فریبا ، مهدی پاشازاده ، شاهین بیانی ، اصغر حاجیلو ، مهدی بابازاده ، صادق ورمزیار ، بیژن طاهری ، علیرضا نیکبخت واحدی و … در رستوران علیرضا منصوریان برگزار شد.

حضور قلعه نویی در مراسم استقلال

مراسم باشکوه به مناسب 78 سالگی تاسیس باشگاه استقلال که بهانه ای شد تا پیشکسوت های آبی پوش ضمن حمایت از قلعه نویی در کسوت سرمربیگری تیم ملی، برای او در جام ملت های آسیا آرزوی موفقیت نمایند. در این مراسم یاد و خاطره حسن خوش اخلاق از پیشکسوت های فوتبال ایران که جدیدا از دنیا رفتند، را زنده نگه داشتند. ضمن اینکه پیشکسوتان استقلال برای رضا عنایتی در تیم امید که اکنون درگیر مسابقات آسیایی هانگژو است، آرزوی موفقیت کردند. ضیافتی به مناسب تاسیس باشگاه استقلال در 4 مهر ماه 1402 ترتیب داده شد. پیشکسوت ها میهمان علیرضا منصوریان در رستوران شخصی اش بودند که نشان می دهد آبی ها هنوز اتحاد لازم را حفظ کرده اند و با سرمربی سابق استقلال و سرمربی حال حاضر تیم ملی استقبال گرمی داشتند. به نظر شما آیا قلعه نویی عملکرد موفقی در جام ملت های آسیا خواهد داشت؟

mohamadnd
28 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *