حواشی باورنکردنی آزادی پس از حذف پرسپولیس

اتفاقات سیاه و وحشتناکی بعد از پایان مسابقه دیشب پرسپولیس در آزادی رخ داد. هواداران عصبانی تیم به بازیکنان و سرمربی خود هم رحم نکرده بودند. در ادامه سایت ورزشی با حواشی باورنکردنی آزادی پس از حذف پرسپولیس همراه شوید.

حواشی باورنکردنی آزادی پس از حذف پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی، در آخرین مسابقه پرسپولیس در مرحله گروهی، قرمزها در شرایطی از حمایت حداکثری هوادار برخوردار بودند که برای صعود به یک برد خانگی نیاز داشتند. آنها که فکر صعود را در سر می پروراندند، در کمال ناباوری در مقابل الدحیل شکست خوردند. بعد از سوت پایان بازی، مسئولین امنیتی ورزشگاه و کنفدراسیون فوتبال آسیا از بازیکنان خواسته بودند. از سکوهای تماشاچی ها فاصله گرفته و وسط زمین باقی بمانند. دقیقا چند ثانیه قبل از سوت پایان بازی، کنعانی زادگان در گوشه زمین با پرتاب بطری از سمت هواداران لحظات پرالتهابی را سپری می کرد.

باخت پرسپولیس در مقابل الدحیل و حذف از لیگ قهرمانان

حواشی باورنکردنی آزادی پس از حذف پرسپولیس

بعد از سوت پایان بازی اتفاقات عجیبی در ورزشگاه آزادی تهران رقم خورد. برخی از سکوها شعار حیا کن رها کن علیه درویش مدیرعامل پرسپولیس سر دادند. برخی دیگر در کمال ناباوری یحیی گل محمدی را با شعارهای تند خود هدف قرار دادند. علاوه بر این تقریبا بر روی تمام سکوها شعار “بازیکن بی غیرت” سر داده می شد. الدحیلی ها با توجه به جو سکوها به جای رفتن مستقیم به سمت رختکن، از تونل جنوبی ورزشگاه آزادی خارج شده بودند. اما یحیی این اجازه را به شاگردانش نداد و تاکید کرد از سمت هواداران خارج شوند. این تازه شروع صحنه های باور نکردنی روز سیاه استادیوم آزادی بود.

 

شعارهای هواداران بر علیه بازیکنان و سرمربی پرسپولیس

هوادارانی که تا ساعاتی قبل شعار یحیی امپراطور را سر می‌دادند حالا از شدت عصبانیت سرمربی پرافتخار خود را با بطری هدف قرار دادند! یحیی همانجا ایستاد و دست‌هایش را باز کرد و در مقابل پرتاب اشیا و بطری‌ها با تعجب و بهت سینه سپر کرد. بازیکنان با دیدن این صحنه به سوی یحیی رفتند و آنها هم از خشم هواداران و بطری‌های‌شان بی نصیب نماندند و در نهایت با همراهی بازیکنان یحیی به رختکن رفت.

حواشی باورنکردنی آزادی پس از حذف پرسپولیس

 

علیرضا بیرانوند بهترین دروازه بان و بازیکن زمین دیرتر از همه به این غائله رسید و با بهت کنار تابلوهای تبلیغاتی ایستاد و برخلاف هم تیمی های دیگرش تشویق شد و سروش رفیعی نیز در کنار او اضافه شد. در این شرایط ملتهب افسر امنیتی پرسپولیس سعی داشت علی بیرو را به رختکن ببرد که با واکنش تند او روبرو د. این دروازه بان ثانیه های زیادی را در مقبل چشم هواداران خشمگین ایستاد و بعد هم برای مصاحبه انتهای بازی از آن فضا بیرون رفت. این شب و صحنه‌ها بدون شک فراموش نشدنی خواهد بود. تیمی که سال گذشته قهرمان سه گانه ایران شد. حالا بعد از شش بازی ناکامی و حذف از آسیا عصبانیت هواداران بیشتر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *