آخرین خبر از مصدومیت وحید امیری، ماهیچه متفاوت!

وحید امیری بازیکن هافبک پرسپولیس در چند روز اخیر مصدومیت پیدا کرد. و حالا جواب سونوگرافی هافبک ملی پوش باشگاه آمده است. در ادامه سایت ورزشی با آخرین خبر از مصدومیت وحید امیری، ماهیچه متفاوت! همراه شوید.

 

آخرین خبر از مصدومیت وحید امیری، ماهیچه متفاوت!

به گزارش سایت ورزشی، مصدومیت وحید امیری با حضورش در بازی با استقلال تاجیکستان نگرانی های به وجود آورد. این بازیکن بعد از هفت هفته دوری از میادین تازه دوباره شرایط فوتبال بازی کردن پیدا کرده است. بعد از اینکه وحید امیری از ناحیه همسترینگ مصدوم شد. حتی بیان شد که دوری از فوتبال اینبار طولانی تر است. اما کادر پزشکی پرسپولیس برخلاف شایعات مختلف اعتقاد دارد که اینبار مصدومیت چندان سنگین نیست. وحید امیری بازیکن لرستانی تیم پرسپولیس که این فصل را با مصدومیت های پی در پی شروع نموده است. مصدوم شدن این بازیکن در همان پای قبلی یعنی پای چپ و عضله همسترینگ اتفاق افتاده است. اما اینبار یک تفاوت با مصدومیت قبلی وجود دارد. این نکته هواداران را امیدوار کرده است.

بازگشت وحید امیری به تمرینات پرسپولیس

آخرین خبر از مصدومیت وحید امیری، ماهیچه متفاوت!

عضله همسترینگ از سه ماهیچه نیم وتری، نیم غشایی، دوسررانی تشکیل شده است. مصدومیت جدید در ماهیچه متفاوت تر از مصدومیت طولانی قبلی وحید است. اما امیری در اولین اقدام برای انجام سونوگرافی و MRA رفت. حالا جواب سونو به دست کادر پزشکی پرسپولیس رسید و چنانچه گزارش ام آر آی هم در اختیارشان قرار بگیرد. با توجه به تطبیق این دو گزارش میزان مصدومیت و دوری این بازیکن از میدان مشخص خواهد شد. قرمزهای پایتخت در این فصل بازی های سختی پیش روی خود دارند برای مثال بازی بعدی در مقابل سپاهان و سپس النصر عربستان است. یحیی گل محمدی اعتقاد دارد که شرایط زمین چمن مصنوعی دوشنبه در مصدومیت مجدد امیری تاثیر داشته است. این بازیک تمام تست های پزشکی لازم را برای بازگشت به میدان طی کرد و در زمین چمن مصنوعی خشک با شرایط خاصی روبرو شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *