مدیر هتل اسپیناس و همسرش در کنار رونالدو

ظاهرا هنوز حواشی و تصاویر مربوط به حضور رونالدو در کشور ایران تمامی ندارد. کریستیانو رونالدو بازیکن معروف فوتبال جهان می باشد. او با تیم النصر در هفته های قبل برای بازی با پرسپولیس به تهران آمد. آنها در هتل اسپیناس سکونت داشتند. در ادامه سایت ورزشی تصویری منتشر کرده ایم که مدیر هتل اسپیناس و همسرش در کنار رونالدو را نشان می دهد.

 

مدیر هتل اسپیناس و همسرش در کنار رونالدو

عکس گرفتن با چهره های معروفی نظیر کریستیانو رونالدو با 605 میلیون نفر فالوور جزو افراد قدرتمند دنیا حسابی وسوسه انگیز است. رونالدو علاوه بر شغل فوتبال در زمینه تبلیغات ، ورزش و برندهای دیگر نیز فعالیت دارد و همین نشان می دهد که چقدر ثروتمند است. شاید مدیر گران قیمت ترین هتل ایران را نیز مجاب کند. که با همسرش در کنار این چهره قرار بگیرد و یک عکس یادگاری ثبت نماید. بسیاری از ایرانی ها شاید هیچ وقت دیگر شانس ملاقات با رونالدو یا چهره های مطرح دیگر را بدست نیاورند. به همین خاطر از این فرصت حضور در هتل اسپیناس تهران استفاده کردند.

مدیر هتل اسپیناس و همسرش در کنار رونالدو

عکس مدیر هتل اسپیناس پالاس تهران با همسرش و دخترش در آغوش رونالدو در اینستاگرام حسابی مورد توجه قرار گرفت. تیم النصر یک شب در هتل اسپیناس که یکی از هتل‌های لوکس ایران محسوب می‌شود اقامت داشتند. سی آر سون در ساعات کوتاهی که در داخل ایران حضور داشت توانست با صبر و حوصله با بسیاری افراد دیدار و عکس بگیرد. رونالدو تا جای ممکن با حوصله زیاد و کمال احترام با همه آنها عکس یادگاری می گرفت. به تازگی مدیر هتل اسپیناس نیز تصویری را به همراه همسر و فرزندش در کنار رونالدو منتشر کرده است. که نشان می‌دهد او نیز از این فرصت استفاده کرده تا عکسی یادگاری با سوپر استار دنیای فوتبال داشته باشد. آیا شما هم موفق شدید رونالدو را در اتوبوس ببینید؟ لطفا نظرات تان را کامنت بفرمایید.

mohamadnd
28 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *