گرانترین بازیکن تاریخ لیگ قطر

لیگ ستارگان قطر یکی از معتبرترین لیگ های فوتبالی این کشور است که هر ساله بازیکنان بزرگ دنیا را جذب می کنند و سعی می کنند در زمینه فوتبال با عربستان از لحاظ ستاره ها رقابت نمایند. در این بخش از سایت ورزشی به گرانترین بازیکن تاریخ لیگ قطر می پردازیم.

 

گرانترین بازیکن تاریخ لیگ قطر کیست؟

مارکو وراتی ستاره ایتالیایی فوتبال که 11 فصل در تیم پاری سن ژرمن فرانسه بازی کرده است. به زودی احتمالا به العربی انتقال پیدا می کند و به زودی از این بازیکن در لیگ قطر رونمایی خواهد شد. به گزارش سایت ورزشی ، مارکو وراتی ستاره تیم پی اس جی توانست دوران درخشانی را در این باشگاه سپری کرد. و در ابتدای فصل البته با خط قرمز لوئیز انریکه مواجه شد تا از این شهر بار خودش را بسته و به یک کشور دیگر برود.

هافبک تیم پی اس جی پیشنهادهایی خاص از تیم های ایتالیایی داشت ولی او علاقه دارد که به لیگ خاورمیانه برود و با پیشنهاد جذاب العربی روبرو شود و به آن پاسخ مثبت دهد. ظاهرا گفته شد مبلغ قرارداد وراتی و العربی مبلغ 45 میلیون یورو نزدیک به 2500 میلیارد تومان است تا این بازیکن گران قیمت ترین فوتبالیست تاریخ فوتبال قطر شود. گفته شد که العربی با شکست در دیدار پلی آف مقابل آلمالیق ازبکستان در مسابقه پلی آف نتوانست به لیگ قهرمانان آسیا برد و هم اکنون آلمالیق در گروه الاتحاد عربستان با تیم های سپاهان ایران و نیروی هوایی عراق حضور دارد.

گرانترین بازیکن تاریخ لیگ قطر

مارکو وراتی کیست؟

مارکو وراتی (به ایتالیایی: Marco Verratti) بازیکن فوتبال اهل ایتالیا است که در پست هافبک برای باشگاه العربی بازی می‌کند. او اکنون عضو تیم ملی فوتبال ایتالیا است. وراتی یک هافبک توانمند با قابلیت بازی‌خوانی عالی، سرعت و تکنیک بالا، ارسال پاس‌های کلیدی و انجام تکل‌های دقیق است.

افتخارات

دلفینو پسکارا
سری بی: ۲۰۱۱–۲۰۱۲

پاریس سن ژرمن
لیگ ۱: ۲۰۱۲–۲۰۱۳، ۲۰۱۳–۲۰۱۴، ۲۰۱۴–۲۰۱۵، ۲۰۱۵–۲۰۱۶، ۲۰۱۶–۲۰۱۷، ۲۰۱۷–۲۰۱۸، ۲۰۱۸–۲۰۱۹، ۲۰۱۹–۲۰۲۰، ۲۰۲۱–۲۰۲۲،۲۰۲۲-۲۰۲۳

جام حذفی فوتبال فرانسه: ۲۰۱۴–۲۰۱۵، ۲۰۱۵–۲۰۱۶، ۲۰۱۶–۲۰۱۷، ۲۰۱۷–۲۰۱۸

لیگ کاپ: ۲۰۱۳–۲۰۱۴، ۲۰۱۴–۲۰۱۵، ۲۰۱۵–۲۰۱۶، ۲۰۱۶–۲۰۱۷، ۲۰۱۷–۲۰۱۸

سوپر جام فوتبال فرانسه: ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸، ۲۰۱۹

تیم ملی ایتالیا: قهرمان جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰

mohamadnd
12 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *