وضعیت ورزشگاه آزادی در لیگ قهرمانان آسیا

دیدار حساس دو تیم پرسپولیس و النصر عربستان در اولین دیدار رفت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از هفته آینده شروع می شود. در حالی که رسانه های سعودی چند روز پیش عنوان کردند به دلیل تجهیز نبودن ورزشگاه آزادی به سیستم کمک داور ویدیویی ، این مسابقه در زمین بی طرف برگزار خواهد شد. اما الریاضیه از ورزشگاه آل مکتون امارات به عنوان میزبان دو تیم معرفی کرد. اما کنفدراسیون فوتبال آسیا نام ورزشگاه آزادی را به عنوان محل برگزاری این دیدار معرفی کرد. در ادامه سایت ورزشی از وضعیت ورزشگاه آزادی در لیگ قهرمانان آسیا مطلع شوید.

 

وضعیت ورزشگاه آزادی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش سایت ورزشی ، بعد از اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا محل برگزاری اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان را ورزشگاه آزادی تهران عنوان کرد. مسئولان تجهیز ورزشگاه به دنبال سرعت بخشیدن به کارها افتادند و قول رسیدن آزادی در موعد مقرر مسابقه با نماینده عربستانی را دادند. در چند روز گذشته سکوهای ورزشگاه بازسازی شده و در حال اتمام می باشد. و نورافکن پروژکتورها و چمن مسابقه در شرایط ایده آل قرار دارد. تا احتمالا پرسپولیس از یاران رونالدو در ورزشگاه آزادی میزبانی نماید. البته قبلا باشگاه قطری اعلام کرد که در تاریخ 5 دسامبر در ورزشگاه آزادی میهمان پرسپولیس می باشد.

وضعیت ورزشگاه آزادی در لیگ قهرمانان آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز چند روز قبل به طور رسمی نام ورزشگاه آزادی را محل برگزاری مسابقات خانگی پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اعلام کرد. همچنین روز گذشته کیومرث هاشمی، سرپرست وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد که برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا با کنفدراسیون فوتبال آسیا برای آوردن سیستم VAR به صورت اجاره ای به توافق رسیده است. و مشکلی برای میزبانی باشگاه های ایران در آسیا نیست. البته همه چیز تا روز برگزاری مسابقه قطعیت ندارد و احتمال دارد که شرایط این دیدار یک سری تغییراتی داشته باشد. امیدواریم نماینده کشورمان از یک تیم عربستانی در کشورمان میزبانی کند.  قطعا طلسم برگزاری مسابقات با سعودی ها در ایران شکسته خواهد شد.

وضعیت ورزشگاه آزادی در لیگ قهرمانان آسیا

مدیر ورزشگاه آزادی: نمی‌گذاریم میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل زیر ساخت از بین برود

مدیر ورزشگاه آزادی علیرضا فاضلی بیان داشت: شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی کشور اجازه نمی دهد. میزبانی بازی های آسیایی به دلیل آماده نبودن زیرساخت ها از کشور گرفته شود. فاضلی در طی بازدید با نماینده های فدراسیون فوتبال فضای مورد نیاز جهت استقرار وی ای آر را آماده کرده تا قبل از شروع بازی های لیگ قهرمانان آسیا در اختیار فدراسیون برای نصب و راه اندازی قرار بگیرد. در ادامه نسبت به انتقادات پیرامون نامناسب بودن زمین چمن ورزشگاه آزادی گفت: هواداران نگران این موضوع نباشند.

وضعیت ورزشگاه آزادی در لیگ قهرمانان آسیا

شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی کشور اصلا نمی گذارد که میزبانی بازی های آسیایی به دلیل آماده نبودن زیرساخت از کشور گرفته شود. فاضلی در پایان درباره آخرین وضعیت بازسازی ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: فرایند بازسازی استادیوم آزادی با تمام قوت و توان در حال انجام است. و استاندار‌های زیرساختی تا زمان شروع بازی‌ها ایجاد خواهد شد.

mohamadnd
12 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *