پرطرفدارترین تیم فوتبال اسپانیا

رئال مادرید و بارسلونا دوتا از معروف ترین تیم های باشگاهی دنیا در کشور اسپانیا هستند. بارسلونا و رئال دو رقیب سنتی قدیمی با کل کل ها و جنجال های دربی ال کلاسیکو باهمدیگر هستند. در این مطلب از سایت ورزشی به بررسی پرطرفدارترین تیم فوتبال اسپانیا خواهیم پرداخت. به نظر شما کدام تیم جزو پرطرفدارترین تیم های اسپانیایی است؟ در بخش کامنت ها نظرتان را درج نمایید.

 

کدام باشگاه محبوب ترین تیم اسپانیا است؟

بر اساس تحقیقات توسط مرجع “European Football Benchmark” باشگاه رئال مادرید جزو محبوب ترین تیم در کشور اسپانیا می باشد. به گزارش سایت ورزشی ، به نقل از روزنامه ها و نشریات معتبر اسپانیایی، رئال مادرید با 39 درصد جزو محبوب ترین تیم های اسپانیایی در بین فوتبالدوستان این کشور است. بارسلونا نیز با 26 درصد آرا در جایگاه دوم قرار دارد. تقریبا 2/3 آراء مربوط به این دو تیم می باشد. تیم اتلتیکو مادرید با 9% در جایگاه سوم قرار دارد.

پرطرفدارترین تیم فوتبال اسپانیا

با بررسی دیدگاه ها و نظرات و نظرسنجی از مردم اسپانیا که بیشتر از یک تیم را دوست دارند، رئال مادرید با 46 درصد در جایگاه اول، بارسلونا با 36% و ات مادرید با 21 درصد در رده بعدی قرار دارد. بر اساس نظر سنجی ها تیم های منفور اسپانیا بارسلونا با 35% در جایگاه اول قرار دارد و رئال 30% و خیرونا 24% در رده های بعدی قرار دارند. سلتاویگو و لگانس و ویارئال نیز هرکدام با 10 درصد در جایگاه های بعدی هستند.

پرطرفدارترین تیم فوتبال اسپانیا

پرطرفدارترین تیم فوتبال اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از بهترین و پیشرفته ترین باشگاه های فوتبالی را دارا می باشد. اروپا مهد فوتبال است و همیشه باشگاه های معروفی نظیر رئال و بارسلونا جزوی از لیگ اروپا یا لیگ قهرمانان هستند. رئال حالا جزو محبوب ترین باشگاه مورد احترام اسپانیایی ها است. اتلتیک بیلبائو عنوان اصیل ترین تیم را از آن خود کرده و رایو وایکانو عنوان خانوادگی ترین تیم می باشد.

پرطرفدارترین تیم فوتبال اسپانیا

رئال مادرید پرطرفدارترین تیم باشگاهی اسپانیا

روزنامه ی آس : 23.8% اسپانیایی ها طرفدار رئال مادرید هستند و 18.2 % هوادار بارسلونا

بعد این دو تا هم اتلتیکو مادرید 3.7% قرار دارد.

رئال مادرید پرطرفدارترین تیم باشگاهی اسپانیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *