جواب منفی سازمان لیگ به درخواست استقلال

سازمان لیگ با درخواست تیم استقلال تهران برای تعویض یک روزه دیدار مقابل هوادار مخالفت نموده است. در ادامه سایت ورزشی با جواب منفی سازمان لیگ به درخواست استقلال همراه ما باشید.

 

جواب منفی سازمان لیگ به درخواست استقلال

به گزارش سایت ورزشی ، باشگاه استقلال برای دیدار مقابل هوادار با مشکلاتی روبرو شده بود. 4 تا بازیکن ملی پوش این باشگاه در فاصله 48 ساعت باقی مانده تا انجام این دیدار به تهران باز می گردند. به همین خاطر تیم آبی های پایتخت خواستار تعویق 24 ساعته این دیدار بودند. بر اساس اعتقاد این باشگاه ، چهار تا بازیکن مهم این تیم به دلیل خستگی های ناشی از حضور در تورنمنت چهار جانبه اردن و مدت زمان پرواز از این کشور به تهران ، این اشخاص نیاز به استراحت زیادی دارند تا برای دیدار مقابل هوادار آماده شوند.

به همین دلیل باگاه آبی ها یک درخواست به سازمان لیگ ارسال نمود و خواستار برگزاری دیدار مقابل هوادار با فاصله زمانی 24 ساعته نسبت به زمان بندی قبلی شد که حالا این موضوع از سمت سازمان لیگ رد شد. باشگاه استقلال با توجه به اینکه چهار تا از فوتبالیست های اش 26 مهر ماه به تمرینات آبی پوش ها باز می گردند، خواهان تعویق یک روزه مقابل هوادار تهران شد. این مسابقه بر اساس اعلام قبلی قرار است 28 مهر ماه انجام شود.

جواب منفی سازمان لیگ به درخواست استقلال

سخنان مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ:

سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در واکنش به درخواست باشگاه استقلال به تسنیم گفت: بله باشگاه استقلال درخواست تعویق بازی را داشت. اما اگر یک روز بازی جا به جا شود، پرسپولیس باید به فاصله سه روز در لیگ قهرمانان آسیا در آزادی بازی نماید. چمن ورزشگاه آزادی قابلیت برگزاری در فاصله کم ندارد. خیلی دوست داشتیم که کمک کنیم. ظاهرا فرصت لازم برای جابه جایی بازی را ندارید. بدین ترتیب مسابقه استقلال و هوادار روز جمعه 28 مهرماه در استادیوم آزادی تهران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *