تماشای بازی ایران و اردن رایگان شد

تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب فیفادی مهرماه در یک مسابقه دوستانه از ساعت 21:30 جمعه با اردن روبرو می شود. شاگردان امیر قلعه نویی امروز به امان پایتخت اردن سفر نمودند تا برای دیدار با این کشور در تورنمنت چهار جانبه شرکت نماید. در ادامه سایت ورزشی با خبر مهم تماشای بازی ایران و اردن رایگان شد همراه شوید.

 

تماشای بازی ایران و اردن رایگان شد

به گزارش سایت ورزشی ، فدراسیون فوتبال اردن اعلام نمود که دیدار تیم ملی ایران در مقابل اردن در اولین روز تورنمنت چهارجانبه رایگان برگزار می شود. هواداران اردن می توانند تنها با ثبت نام رایگان در سایت بازی به صورت مجانی مسابقه را از نزدیک تماشا نمایند. تورنمنت فیفادی تیم ملی فوتبال ایران قبل از برگزاری جام ملت های آسیا در دی ماه، برگزار شده است و بچه ها وارد اردن شده اند. قبلا نیز شاگردان قلعه نویی در مقابل تیم هایی نظیر روسیه ، کنیا در فروردین ماه قرار گرفت.

تماشای بازی ایران و اردن رایگان شد

29 اسفند،  22 خرداد، 13 شهریور،  17 مهر و 22 آبان شروع فیفا‌دی‌های 8 روزه هستند. که تیم ملی اردو برپا کرده و با پیش بردن یک برنامه میان مدت و برگزاری بازی‌های تدارکاتی شرایط خوبی را در جام ملت‌ها تجربه کند. به شرط اینکه زمان بیشتر از این هدر نرود. باید سرمربی از تجربیات و شکست های قبلی درست بگیرد. این مسابقه در ورزشگاه عمان برگزار می شود. و با گنجایش 17619 هزار نفری احتمالا با توجه به حضور ستاره های لژیونر ایران نظیر سردار آزمون ، مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش و … هواداران اردنی زیادی به استادیوم بیایند. و روز سختی را برای تیم ملی رقم بزنند. در دیگر دیدار روز نخست 21 مهرماه قطر و عراق به مصاف هم می روند. و تیم های برنده و بازنده 25 مهر ماه فینال و رده بندی را برگزار خواهند کرد.

به نظر شما آیا تیم ملی ایران می تواند در این رقابت ها پیروز شود؟

mohamadnd
11 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *